Nereikia ištraukti pilkųjų plaukų iš visos

Jei jūsų mintis apie tai, kaip vyksite pilka, jus iškels pirmą impulsą iš karto ištraukti iš savo galvos odą. Pakalbėkite su pakankamai moterimis apie tai, kad jie pirmą kartą mato pilką, ir sužinosite, kad jie padarė tą patį tikslų dalyką. Pragaras, Kendall Jenner padarė! Tačiau legenda sako, kad ištraukimas pilkos spalvos sukelia du savo vietose augančius, o tai visiškai pralaimi siekiui iš jo atsikratyti..

Bet ar tautinė pasaka yra tiesa? Ir jei negalėtumėte kontroliuoti savęs ir pajudinti pilką, ar artimiausiu metu turėtumėte tikėtis dar dviejų lankytojų?

Ir atsakymas yra…

Jūs galite atsipalaiduoti, nes pagal “Matrix SoColor Celebrity Stylist George Papanikolas” tai yra bendras mitas. “Tai nesudaro dviejų augimo, nes vienos plaukos ištraukimas nesukuria du folikulus”, – sako jis. Tačiau tai vis dar gana blogai tavo plaukams ir įpročiai, kuriuos turėtumėte nedelsiant nusileisti.

“Tai apskritai nėra gera idėja atsikratyti pilkšvų plaukų, nes laikui bėgant galite sugadinti folikulą ir nustos gaminti plaukus”, – sako vyresnysis stilistikas “Mizu New York” Judy McGuinness. Taigi, jūs potencialiai pasiruošę susilpninti plaukus.

SUSIJĘS: Ar lazdelės tiesiog saulės dėmės?

Ir jei esate susirūpinę, kad tai yra labai pastebimas, akivaizdu, kad tai yra blogiausias dalykas, kurį galite padaryti. “Be to, jei ištrauksite ilgus pilkus plaukus, tada, kai ji atsigaus, bus greitesni pilki plaukai, dažniausiai tvirtai prilimpa ir atkreipia daugiau dėmesio į save”, – sako ji.. 

Jei norėtumėte rūpintis graužiais, McGuinness siūlo pasimatuoti savo spalvotą pusiau pastovų blizgesį. “Ji papildo blizgesį ir šiek tiek pigmentą, todėl pilka plaukai maišosi ir nėra tokie akivaizdūs. Be to, blizgesys taip pat bus išplauti, taigi, jūs nesumažinsite plaukų ir neuždėsite demarkacijos linijos”, – sako ji..