Mes išbandėme 6 dvejopų įtampų plaukus, kad galėtume įsitikinti, ar jie norėjo deginti

Dviguba Voltage Hair Tools - Lead
Getty

Marianne Mychaskiw

Rugsėjo 11, 2017 m. @ 5:30 val
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Antra, šis įspėjamasis akcentas U.S. akivaizdoje nieko nesako: “Aš esu amerikietis, keliaujantis užsienyje”, kaip mesti mėgstamą plokščią geležį, kai beveik pradeda ugnį savo viešbučio vonioje.

Kiekvieną kartą, kai važiuoju, tai yra gana daug, nes aš turiu paaukoti bent vieną iš savo plaukų įrankių tarptautinėms įtampos dievams. Žinoma, jūsų plaukai oro džiūvimui visada yra geresni, jei, kaip ir aš, esate neįtikėtinai tingus ir leidžia tai padaryti orai, bet su viskuo, kas vyksta kontaktuojant su mano konverteriu, dažniausiai pasirodė pavojingas plokštiems lygintuvams ir garbanojančioms lazdelėms. Važiuojant, dažniausiai aš turėjau pasivyti šį metodą 50 laipsnių ore. Žinoma, ne pats blogiausias išvaizdas, kurį aš kada nors pažvelgiau – antikūnų (ar jų nebuvimo), kurių turėjau atgal į savo formavimo metus, gali išdidžiai teigti, kad pavadinimas – bet mano stori, banguoti plaukai buvo lengviau valdyti po mano plaukų įrankių dirbo savo magija. O jei keliaujate į vietą su šaltesniu klimatu, oro džiovinimas tikrai nėra pats patogiausias variantas.

Mano neseniai vykusi kelionė į Grenlandiją ir Islandiją, aš žinojau, kad oro džiovinimo galimybės būtų nedaug ir toli, o mano plaukai yra pernelyg dideli, kad galėtumėte pasikliauti vien tik viešbučio plaukų džiovintuvu. Rimtai, kai kuriuose iš jų net nėra pakankamai ilgų laidų, kad galėtumėte pasiekti galą, ir netgi nepradėjau pradėti dirbti su tais modeliais, kuriems reikia laikyti nuspaudę mygtuką visą laiką, kad vėjas tęsis. Štai kodėl aš pažiūrėjau į įvairias dvejopo įtampų plaukų priemones rinkoje ir paėmė juos visą laiką važiuoti, kad sužinotų, kurie sudegė ir kurie iš tikrųjų dirbo.

Jei keliaujant keliaujant buvo kažkas, ko norėjo mane surasti, po to, kai palikdavo prakeiktų plaukų įrankių takas, tikriausiai paskatins jus į teisingą kryptį.

VIDEO: kodėl turėtumėte mesti dvigubai prieš naudodami viešbučio plaukų džiovintuvą