Lea Michele’s Bangs Grįžta ir žmonės yra Freaking Out

Jau daugelį metų ir metų mums buvo sakoma, kad sprogimai yra nepaprastai elegantiški, bet itin aukštos priežiūros. Iš esmės, jei nenorite praleisti laiko, kad jūsų plaukai būtų stilingi, nepasiekite jų. Tačiau atrodo, kad šią žiemą Holivudas sako, kad jie gali duoti dvi craps ir jie vis tiek įsipareigoja atrodyti. Naujausias pavyzdys yra ne kas kita, kaip Lea Michele, moteris, kuri žino apie du dalykus apie šį supjaustymą, nes, žinoma, ji kažkada buvo žinoma kaip jos parašas.

Nuo pat 2015 m. Kovo mėn. Aktorius / dainininkė paėmė trumpos pertraukos, bet čia ir visur vis dar pasisuko įrašai. Tačiau atrodo, kad ji sugrįžta gerai, bent jau spręsdama iš kirpyklos Nikki Lee’s “Instagram” parašo, kuris pažymėjo, kad ji sustojo salone dėl šviežios pjovimo ir spalvos, ir kad jos kirpimai buvo atgal ir geresni nei bet kada.

Lea Michele Bangs - Embed 2016

Mes galime garantuoti pastarąją. Jie stori, ilgi ir šiurkštūs, bet juos taip pat galima lengvai nugriauti su bobby smeigtuku arba paslėpti į likusius plaukus. Ir jos veido rėminimo sluoksniai visiškai sujungia kraštinę su likusiais jos plaukais. Jos gerbėjai taip pat yra visiškai laisvi. Paspauskite komentarus savo nuotraukose ir pamatysite, kad tai beveik vienbalsiai, kad visi yra psichologiniai, kai jos griauna. 

SUSIJĘS: Karlie Kloss ir Taylor Swift dabar yra dvigubi plaukai

��

Nuotrauka, kurią paskelbė Lea Michele (@ leamichele)

Albumo vibesai

Nuotrauka, kurią paskelbė Lea Michele (@ leamichele)

 

Pro taip pat paminėjo, kad jie grįžo į albumo viršelį. Lea Michele davė mums pasinerti į šaudymą savo Instagram, kuriuose yra nuotraukos apie jos “70-ųjų sprogimų stiliaus keliais būdais. Ir jie yra universalūs?!

Akivaizdu, kad tai dar viena nuotrauka, kurią turėtumėte apsvarstyti, kai paimsite žingsnį. Peržiūrėkite dar daugiau įžymybių plaukų makeover mūsų galerijoje.