Kuris šukuosenas turi mane daugeliu datų?

Jei mano kūne yra viena dalis, pergyvena daugiausiai per savo gyvenimą, tai mano plaukai. Aš plokščias lygintuvo pin-tiesiai per mano “MySpace” metų; Aš vieną kartą susmulkinęs nesąmoningas vidurines sprogimo klaidas mėgindamas atrodyti kaip Jane Birkin; ir, prieš dvejus metus, aš išbalciau jį per savo gyvenimo colį po ypač šiurkštaus sunaikinimo. Jie sako, kad dėvi savo širdį ant rankovės. Mano kaulai yra visi mano plaukai. 

Pastaruoju metu buvau labai gerai su mano plaukais. Man patinka ilgis; mano natūrali spalva grįžo į sveikatą; ir aš sutikdavau su manimi, kad mano svajonėse aš tik kada nors pasiklysčiau. Tai reiškia, kad visą laiką blauzduotus plaukus aš pats stipriu būdu išryškinau: išpūstas iki pusės ir išdžiovinamas oru, o po to išsilyginamas į šoną. Jei tai bus dvi ar trys dienos, tai bus nešvarta su TON sauso šampūno. Man patinka vadinti tai seksualiniais plaukais be lyties. (Tai buvo sausa vasara.)

Kadangi aš nesikeisiu savo plaukų, kurie dažnai būna tokie patys, tai man atsispindi mano pažinčių programose. Braukite per mano profilį ir mano plaukai praktiškai iškirpti ir įklijuoti į mano skirtingą makiažo išvaizdą ir komplektus visose nuotraukose. Taigi, gimė eksperimentas. Siekdamas pertraukti mano vasaros plaukus (ir pažintys), aš turiu perkrauti savo Tinder profilį kas savaitę penkias savaites, pakeisdamas savo šukuoseną – ir tik savo šukuoseną – kiekvieną kartą. Visa kita nuotraukoje išliktų tokia pati: jie visi būtų savaime suprantami mano vonioje. (Jis turi geriausią apšvietimą. Leiskite man gyventi.) Aš norėčiau dėvėti tą patį makiažą ir drabužius. Mano biologinė medžiaga išliktų nepakitusi.  

Nori žinoti, kas atsitiko? Per penkis savaites aš susitaikė su 116 vaikinomis Tinder. Jei sunkiai bandysiu atlikti mano pažinčių programas (pvz., “Swiping-multiple-times-a-day hard”), paprastai aš galiu rungtyniauti iki penkių vaikinų per dieną, todėl šis skaičius man buvo gana vidutinis. Tačiau skirtumas buvo tas, kad tam tikros šukuosenos surišo daug daugiau rungtynių nei kiti – ir pasirodė, kad NYC vyrai, kur gyvenu, aiškiai pirmenybę teikia vienam stiliui. 

Perskaitykite tai, ką sužinojau per penkias savaites eksperimentuojant plaukus, visus nurodydami datą. 

Chignon

Tinder Hairstyles - Embed - 2
Tinder šukuosena – Įterpti –

Aš pradėjau su šukuosena, kurią turbūt turiu blogiausia – chignoną. Aš niekada nešioju savo plaukus, nes manau, kad mano nosis atrodo didelis. Kvailas, žinau. Jei buvau labiau įsitikinęs mano kontūriniais sugebėjimais, tai nebūtų problema; Vietoj to, paslėpti už mano plaukų. 

Aš sukiuosi savo plaukus į mažą chignoną, naudodamas Meghan Markle kaip įkvėpimą. Tačiau neatrodau, atrodydamas gana keramiškai, ir tai nėra stilius, kurį dėviu reguliariai. Tai šiek tiek perkeltas kartu su manimi. Mano prekės ženklas yra prancūzų moters sekso plaukai. Aš žinau, kas aš esu. Šis šinjonas jaučiamas kaip “Vineyard Vines” modelio modelis, ir aš čia nesu čia.

Ir paaiškėja, kad vyrukai taip pat neiškėlė. Aš per savaitę suderino apie 12 vyrų. Iš dvylikos, du iš tikrųjų man pasirodė – vienas vaikinas buvo itališkas (taip aš esu) ir gyveno Niu Džersyje (iš kur aš esu), o kitas buvo švarus brolis, gyvenantis Sąjungos aikštėje. Nei neskaičiuojama iki datos. Galų gale manau, kad “chignon” buvo šiek tiek pernelyg užkimštas sekso programų šukuosenos, jau nekalbant, tai tiesiog nebuvo

Degtukai: 12
Žinutės: 2
Sugaištos datos: 0

Ponytail

Tinder Hairstyles - Embed - 5
Tinder šukuosena – Įterpti –

Po nelaimės, kuri buvo chignonas, aš nusprendžiau šiek tiek nusileisti žemei. Aš irgi ne tas žmogus, kuris myli poniestuką. (Prisiminus daiktą). Aš taip pat manau, kad aš atrodo geriau su maža dalimi mano plaukuose, o snukio taurė to tikrai neleidžia. 
Bet aš išsiplėtėu aštuonkojo liemenėlę, kurį sukūriau susiejant su mano nuotrauka. Norėčiau pritaikyti keletą IGK 30.000 pėdų tūrio miltelių, kad suteiktų jai tam tikrą tekstūrą ir šiek tiek arčiau netinkamų plaukų, kuriuos myliu. Dėl to pati ponis turėjo keletą gražių svorio ir kūno. Aš jaučiau namuose. 

Dudes patinka zirginio taurė. Per savaitę, kurią aš ponijes, aš prilygino 25 vaikinams – dvigubai daugiau, nei pamačiau čigonų savaitę. Iš tų 25, kurie buvo visiškai maišomi, aš gavau penkis pranešimus, daugiausia iš profesionaliai atrodančių vyrų kostiumuose, kurie išdėstyti savo nuotraukose, dėvintose “Ray-Bans”. Aš padariau planus iš tikrųjų susitikti su vienu iš vaikinų. Jis buvo būtent tokio tipo, kurį tikėjotės mylėti galą snukio liemenyje – treneris 10 metų mano vyresnysis su ryškiomis mėlynomis akimis, gyvenantis Murray Hill.

Jis taip pat paaiškina, kad jis yra sluoksnis. Naktį, kol mes norėjome išeiti, jis man pranešė, kad nusprendė rimtai susirasti kitą mergaitę, kurią jis matė, ir nenorėjo praleisti laiko. Nors aš gerbiau jo ateitį ir jo drąsą, kad nebūtų vaiduoklis, aš vis dar buvo niūrus. Tai buvo puikus zirgystelis! Taigi vietoj susitikti su juo už kavos, aš pasilikau namo ir užsisakiau picą. Tai taip pat buvo puiku.

Degtukai: 25
Žinutės: 5
Sugaištos datos: 1/2

Viršų mazgas

Tinder Hairstyles - Embed - 3
Tinder šukuosena – Įterpti –

Kai aš išmesiu savo plaukus į viršutinį mazgą, tai reiškia vieną iš trijų dalykų: aš prakaituoju savo veidą, valydamas butą ar ruošiasi kam nors šaukti. Rimtai. Tu žinai šią traukinę “Meet Virginia”, kai Patrick Monahan dainuoja, kad ji “traukia savo plaukus atgal, kai ji klysta”? Ši lyrika, esu įsitikinusi, buvo parašyta apie mane. Ir viršutinis mazgas. 

Tiesą sakant, manau, kad iš tiesų man patinka tai, kaip aš žvelgiu į viršutinį mazgą, ir aš per daugelį metų dėvėjau daug. 90-ųjų ir ankstyvųjų 00-ųjų metu aš juos dėvinau su drugeliais klipais ir labai ploni plaukai, kuriuose rėmėsi mano veidas. Buvau balerinų bandelės. Aš myliu pusę viršutinį mazgą. Tačiau šio eksperimento dėlei buvau didelis, natūralus miuzdingas ir super seksualus. Aš tikiuosi, kad niekam nereikės šaukti.

Aš tikėjausi gauti daug datų iš šio viršutinio mazgo padėties, nes aš iš tikrųjų maniau, kad mano išvaizda. Bet aš turiu mažiau susidomėjimo nei zirguokliapas. Aš susiderinome su 18 vyrų, kalbėjosi su trimis, susitiko su nuliu. Tuo tarpu vienas iš vaikinų, su kuriais aš derėjau, konkrečiai paminėjo, kad jam tikrai patiko mano plaukai – tai buvo pirmasis eksperimentui. Tačiau apskritai šis išvaizda buvo šiek tiek krūtinės. Drake melavo, sakydamas, kad prisirišusi plaukai yra gražiausia. Nepatiki Drake’ui.

Degtukai: 18
Žinutės: 3
Sugaištos datos: 0

Tiesūs plaukai

Tinder Hairstyles - Embed - 1
Tinder šukuosena – Įterpti –

Kai buvau vidurinėje mokykloje, viskas, ko norėjau, buvo ilgi, tiesūs plaukai atsidūrė viduryje. Nuo to laiko, kai man buvo 13 metų, kol man buvo maždaug aštuoniolika metų, norėčiau išplauti savo plaukus su ištiesintuvu. Ir tai buvo nelengva, nes aš turėjau labai storių, šiurkščiavilnių, banguotų plaukų. Prieš penkerius metus aš aplankiau savo natūralią tekstūrą ir nežiūrėjau atgal. Kai aš paėmiau šį eksperimentą, aš netgi neturėjau taiserinklio. Laimei, aš pasivijo naująjį “Revlon Salon” tiesinį vario sklandų lyginamą geležį, kad pasiektų šį išvaizdą. Aš užtikrino, kad mano sruogos būtų labai tiesios ir labai plokščios. Aš nenorėjau daug kūno. Aš norėjau, kad mano vidurinės mokyklos plaukai atgal, ir įdėti jį į Tinder (kiek įmanoma, creepy būdas įmanoma). 

Ir leisk man pasakyti tau, vyrai valgė tai kaip karšti pyragai. Aš susiderino su 32 vyrais per mano tiesiosios plaukų savaitę ir kalbėjo su 15 iš jų. Iš tikrųjų, dauguma žinučių buvo tik bendrasis “klausimas apie tai, kas vyksta / bet kokie kiti savaitgalio planai / ką jūs darote”, prieš pradedant nustumti, bet tai vis dar yra 50% grąžos norma, apie kurią Tinder nežinomas. Aš padariau planus eiti kartu su dviem vaikininkais. Vienas iš jų buvo labai grazus finansų bro, o kitas buvo grafikos dizaineris, kurio šaulys buvo barmenas.

Aš nusprendžiau nešioti savo plaukus banguotu į abi dienas, o finansų bro nieko nesakė (jis taip pat buvo nuobodus). Tačiau grafikos dizaineris pastebėjo ir iš tikrųjų paklausė, ar mano plaukai natūraliai yra tiesūs ar banguoti. Kai jam pasakiau, jis sakė, kad jis pasirinko bangų veidą, kuris galėjo būti tik “lūpų” paslauga, tačiau tai buvo būtent tai, ko pasakyti. Geras darbas, grafinio dizaino vaikinas. Mes turėjome puikų laiką per alų ir nachos ir planavome susitikti dar kartą. Aš nebūsiu ištiesiu savo plaukus.

Degtukai: 32
Žinutės: 15
Sugaištos datos: 2

Banguoti plaukai

Tinder Hairstyles - Embed - 4
Tinder šukuosena – Įterpti –

Praėjusią savaitę aš buvau naudojusi savo tipišką šukuoseną – banguotu su musišine tekstūra. Tai buvo mano eiti į kurį laiką, daugiausia dėl to, kad aš neįtikėtinai tingus. Man nepatinka, kaip natūraliai išdžiūsta mano plaukai, tačiau taip pat nenoriu visą laiką džiūti. Tada įdėjau tam tikrus “Ouai” palikimo kondicionierius, išdžiovinkite jį iki pusės, naudodamas šepetėlį, o paskui leiskite jam išdžiovinti likusį kelią, prieš tai įdėkite tam tikrus veiksmažodžio “Ghost Oil” ir tūrio miltelius. Voilà. Sekso plaukai be plaukų. 

Pasirodo, tai buvo atlikta pagal tiesią šukuoseną – bet ir geriau nei tiesūs plaukai. Leisk man paaiškinti. Aš susiderino su 29 vyrais, kalbėjo su 6, tada susitiko su vienu. Jis buvo labai patrauklus gydytojas, turintis ryškias mėlynas akis ir barzdą. Mes išėjome išgalvotus kokteilius, po to išvykome už švelniavilnių alaus. Jis mane šypsosi, ir mes juokavome toną. Mes padarėme barą, šaligatvėje, o tada kabinos gale. Mes turėjome daugiau alaus. Prieš atsiskyrus kelius, planavome vėl susipažinti. Mūsų antroji data yra kitą savaitę.

Su savo banguotu plauku, buvau tik man, ir radau, kad man labiau patinka, kai būdamas savimi. Ir tai tikriausiai visa tai pamoka. Mano plaukai nebuvo kalti dėl mano sauso rašybos. Kartais jūs šypsoduotai naudojate šias pažinčių programas, o kitu metu gaunate du pranešimus iš dviejų žmonių, kurie pūsto. Tai normalu. Tai neturi nieko bendra su jumis ar jūsų plaukais, taigi jūs taip pat galite dėvėti, tačiau patinka. Už mane? Jis vis dar neužsikrauna. Ir su bet kokia sėkme, aš galėčiau pradėti vadinti jį “sekso plauku” dar vieną iš šių dienų. 

Degtukai: 29
Žinutės: 6
Sugaištos datos: 1