Kodėl Balayage yra galutinis Lazy Girl Plaukų tendencija Jūs galite Rock visą sezoną

Malonu už subtilų spalvų ištraukimą nuo šaknų iki galo, balayage jau seniai laikoma pagrindine spalvų tendencija tiems iš mūsų, kurie labiau linkę mokėti sezoninius apsilankymus salone per mėnesines prisilietistymo paskyras ir dabar yra pagrindinis laikas gauti gydymas atliktas, jei norėtumėte dirbti su Jessica Alba-esque efektu vasarą. Koncepcija nėra nieko ypatingo naujo, bet verta persvarstyti, ypač atsižvelgiant į tai, kad išvaizda atsirado labiau natūralaus saulės bučinio vibe.

“Balayage” verčia į laisvą tapybą išdėstytuose iškarpiuose, kurie prasideda labai gerai, kai jie pasiekia jūsų galvos odą ir tampa platesni, kai jie keliauja ir pasiekia galą “, – aiškina Niujorko” Paul Labreque “salone Caroline Mitgang, kirpykla ir spalzista. “Bet kuri iš šių liūdna ir ombre išvaizda yra padaryta balayage technika, ir jie auga gražiai, todėl jūs galite pabėgti juos dėvėti tam tikrą laiką.” Mitgangas rekomenduoja pradėti naudoti jūsų pagrindinę spalvą, o ne pakelti ją pernelyg toli nuo jūsų natūralaus atspalvio diapazono, nes super ryškios spalvos išnyks greičiau nei subtilus spektro galas.

SUSIJĘS: 4 Laisvi Ombre tendencijos dėl rudo plaukų

“Viskas, kas nėra per toli nuo to, kas išauga iš jūsų galvos, bus mažiausias išlaikymas. Paprastai nenorite keisti šaknų ar pagrindinių plaukų spalvų, todėl jie veikia jūsų naudai, nes nesukurs griežta linija “, – pataria ji. Gyvenamieji blizgiai gali nusipirkti papildomo laiko, bet tik išbandykite savo rankas pagal savo šukuosenos patarimus, ypač jei esate blondinai ar raudonoji, nes dažniausiai yra įvairių tonų. Nors namuose blizgus gali atrodyti ne kaip “realus” plaukų spalva, bet kas, uždėtas jūsų plaukų segtuku, gali labiau apsunkinti jūsų stiliaus spalvą. Apskritai, vaikščioti lengvesnė yra mažiau priežiūros nei dažyti savo plaukai tamsesni.

“Atminkite tuos blondines mergaites, kurios plauko juodais plaukais ir perėjo į aukštąsias mokyklas” super goth “, tada jie išauga ir atrodo, kad jie vyksta plika”, – priduria Mitgangas. “Bent jau su tamsia šaknimi, jūs galite rūšiuoti teptuką atgal ir teigti, kad einate Madonos 1988-ųjų fazėje”. Kai kyla abejonių: “Ką Madonna padarys?” visada yra gana tvirta mantra, kurią galite laikytis.