Katy Perry pasižymėjo aukštuoju visų aukštų ponytails aukščiausių ponytailų

Niekada niūrios (grožio) akimirkos su Katy Perry. “California Gurls” dainininkas gali ką tik sukloti savo mados piktogramą, pradėdamas savo pirmąjį batų kolekciją, bet mums ji amžinai simbolizuoja visus #beautygoals. Niekas nešioja violetinę lūpdažį, panašiai kaip jos, arba juodą, šiuo klausimu. Tiesą sakant, mes gražiai įsitikinę, kad nėra spalvų spektro atspalvio, kurią ji negali nusileisti (nenuostabu, kad ji yra “CoverGirl”). Ne tik visa jos kolekcija yra super prieinama (galite nusipirkti šešis iš jų, nepažeidžiant banko), bet dėl ​​atspalvių unikalumo galite mėgautis savo lūpų spinta. 

SUSIJĘS: Katy Perry Dazzles Cindy Sherman peržiūra savo naujausiame poliruoto išvaizdą

Tačiau praeitą vakarą ji įrodė, kad jos pavydėto plauko galva taip pat gali sukurti daug įkvėpimo. Ne, tai nebuvo nenuostabu atspalvio rožinės arba violetinės spalvos, nors jei ji norėjo pastelti, tai būtų kieta. 

Perry ištraukė nuošalesnį, patį puikiausią aukštą visų jų žirgų taurę ir sukūrė plaukų pro Chrisas Appletonas. Akivaizdu, kad elegantišką išvaizdą papildė drąsus raudonas lūpos ir seksualus kačių akys. Tas dalykas, kuris iš tikrųjų mus privertė pasibaisėti, yra toks blizgus! 

@katyperry vakar atidarė savo naują batų liniją “Magic”. Pics up on fun–mag.com 🙂

Nuotrauka, paskelbta Rony Alwin (@ronyalwin)

Pony �� @ katyperry Plaukai pagal mane Makiažas @ todddelano143

Nuotrauka, paskelbta Chrisas Appletonas (@ chrisappleton1)

Mėgauk gerą pagrindinį PONY momentą ir kas jį traukia, jei geriau nei @katyperry už savo naują batų paleidimą su @jwujek ����Hair me ��Makeup @ todddelano143

Nuotrauka, paskelbta Chrisas Appletonas (@ chrisappleton1)

Mes pasakojame grožio meistriškumo klasę.