Kaip sustabdyti raudonų plaukų išblukimą

Raudoni plaukai šiuo metu gali būti viena iš aukščiausių plaukų spalvų tendencijų, kurias reikia išbandyti, tačiau yra kažkas, ką turėtumėte žinoti, kol jūsų stilistas dažytų savo sruogoms turtingą vario spalvą kaip Julianne Hough. Raudoni plaukai išnyksta greičiau nei bet kokia kita spalva.

“Dažyti raudoni plaukai yra linkę išnykti ir yra aukštos priežiūros, reikalauja daug priežiūros”, – sako garsenybių šukuosena, Arsenas Gurgovas ir “Arsen Gurgov” salono įkūrėjas Niujorke. “Raudonoji plaukų molekulė yra didesnė nei daugumos kitų plaukų spalvų molekulių, įskaitant blondines ir brunetines atspalvius, todėl dažui sunku įsiskverbti į plauko švaistiklį, o vietoje jis yra ant plaukų paviršiaus, todėl jis gali greitai išsitepti.”

SUSIJĘS: žiūrėkite 8 mėgstamiausių įžymybių transformaciją į raudonukus

Yra keletas gerų naujienų, jei nesidominate dėl papildomų pastangų, kad jūsų plaukai būtų gyvybingi. Laikantis kelių plaukų priežiūros taisyklių, spalva gali padėti išlaikyti ryškumą. Mes turėjome Gurgovą suskirstyti tris svarbiausias taisykles, kurių reikia sekti raudonai.

1. IŠVENKITE PERKROVIMĄ

“Didžiausia priežastis, dėl kurios raudoni plaukai išbluko, ir purvinas, yra per daug šampūnas, – sako Gurgovas. Po to, kai dažote savo plaukus, kolonistas rekomenduoja laukti tris dienas, kol šampūnas neleis, kad spalva išbluktų.

Kada tu daryk plaukite plaukus, paverskite dušo temperatūrą žemyn. Gurgovas mums sako, kad karštas vanduo atveria plaukų kutiklį, todėl raudona spalva gali paslysti.

VIDEO: kaina, kaip nusiprausti plaukus

 

2. NAUDOTI TEISINIUS PRODUKTUS

Jūsų salonuose plaukų spalva turėtų būti traktuojama kaip investicija, o vienas iš svarbiausių būdų apsaugoti raudonus plaukus – naudojant tinkamus jūsų šešėlių produktus. Kai jūs plaukite plaukus, Gurgovas sako, kad naudosite spalvotą šampūną, kad atnaujintumėte raudoną tarp salono apsilankymų. Vienas iš mūsų mėgstamiausių yra “Joico’s Color Infuse Red” šampūnas ($ 16; ulta.com). Be to, kad išlaikytų raudonus tonus, jie taip pat yra įmirkyti antioksidantais, kurie neleidžia atsiriboti nuo UV spindulių.

Kalbant apie stiliaus produktus, Gurgovas rekomenduoja klijuoti su aiškiomis formomis, kad sumažintų spalvos pasikeitimą. Jei kuri nors iš jūsų “go-to” išvaizda reikalauja naudoti karštą įrankį arba du, stilistai sako, kad jie turi būti nustatomi žemo ar vidutinio lygio, ir visada paruošti plaukus šilumos apsaugančiu purškimu. Mums patinka amiko blokados šilumos gynimo serumas ($ 25; sephora.com).

3. Reguliariai lankyk saloną

Iš tikrųjų, tik tiek daug galite padaryti namie, kad raudoni plaukai atrodytų tokie švieži, kaip ir tada, kai išeinate iš salono. Idealus laikas, kad jūsų spalva taptų prieinama, yra kas keturias savaites. “Jei jūsų plaukai dažomi raudonai, jūs turėtumėte būti pasiruošę kiekvieną keturias savaites aplankyti saloną, kad išlaikytumėte spalvos išvaizdą”, – sako Gurgovas. “Dauguma žmonių klaidingai manė, kad gali ilgiau laukti paskyrimų”.