Kaip pragaras Ar Kate Middletono plaukai visada atrodo taip gerai?

Štai vienas iš neišspręstų gyvenimo paslapčių: kaip Kate Middletono plaukai visada atrodo tokie baisūs?

Šiuo metu, kaip aš rašau į mano stalą, internetas teigia, kad Londone yra 70 procentų drėgmės lygis, ir aš jaučiu, kad jei Kate Middleton išstums į kitą Serafinų motinystės suknelę ir koordinuos peacoat, jos išsipūtimas bus toks bouncy, blizganti ir didelės apimties, kaip ir visada, kaip “Garnier” prekybai.

Žemiau rasite “Middleton” užsklandą nuo trečiadienio, kovo 7 d., Kai drėgnumas pasiekė 87 proc. Londone. Klausyk, aš gyvenu Niujorke, kai jaučiuosi lygiai taip pat kaip ir sporto salės saunoje (bet kvapniau) visą vasarą dėl nuolatinio drėgnumo. Bet koks supuvimas, kurį gavau, trunka ne ilgiau kaip dvi valandas, kol jis nusileidžia, ir aš atrodo kaip drėgnas šuo.

Kate Middleton Hair
Neilas Mockfordas / GC vaizdai

yra nors jos paslaptys? Jos pūlingos nepadengia orų. Kol mes laukiame, kad oficialus karališkasis frizierius žengtų į priekį ir gurkšnotų deginant grožio klausimus iš pasaulinio interneto, mes galime atlikti tik savo tyrimus, kurie jau buvo atskleisti ir ko mes manome, yra atvejis.

Vienas iš priežasčių yra jo vyrų šukuosena, Richard Ward, Richardo Ward salono “Chelsea”. Salono “Chelsea Blow Dry”, kuris kainuoja jums didelį £ 325, kai planuojama su Ward pats, yra beveik identiškas išvaizdą, kuris tapo Middleton parašo stiliumi. Išskirtiniu video su Žmonės, jis sulaužė visą procesą, kuris apima specialaus šepetėlio panaudojimą, kurį jis pats sukūrė pavadintu “Tangle Angel”, o plaukai yra šlapi. Po purškimo kai kuriuose šaknies auginimo produktuose, plaukai yra išdžiovinti, kai jis yra 75 proc. Drėgnas, kol jis išdžiūsta su žvilgesį didinančiu apvaliu šepečiu. Tada plaukai uždedami į karštus ritinius. Pasibaigus rinkiniui, voleliai išleidžiami, o stilistas rankomis dirba per didelę ranką.

Taigi, galbūt “Middleton” tiesiog gauna iškritą prieš kiekvieną įvykį, kuris sąžiningai nėra toks nerealus. Įžymybės turi “glam squads” – tai taip paprasta. Tiesą sakant, viena iš jos šukuosenų, pasirodžiusių “Instagram” (ir paskui ištrindusi įrašą), viską, ką ji supakavo į karališkąjį turą, įskaitant “Elnett” “Supreme Hold” lūpų dažų purškimą ir Charleso Worthingtono “Volume and Bounce” apimtį. Gal jos paslaptis yra 12 $ galvos plaukų lakas? Tai įmanoma.

Bet ar tas spindesys? Vienas kirpėjas, kurį mes pasiekėme, pasakė, kad jis iš tikrųjų yra labai mažo produkto naudojimo rezultatas. Ar esate šokiruoti? aš buvau sukrėstas.

SUSIJĘS: Kate Middleton’s “Hairstylist” tiesiog paleidžia produktus “Net-a-Porter”

“Jos plaukai visada blizgūs, todėl esu tikras, kad ji labai, labai, labai apibūdina produkcijos kiekį, kurį ji naudojasi”, – sako šukuosena Mincho Pacheco. Jis mano, kad ji greičiausiai naudoja lengvą priešpriešinio drėgmės ar spyruoklinio purškimo spritą, ir tai jau yra. “Kai naudojate daug produkto, jūsų plaukai gali tapti riebaluoti ir sunkūs, o jos plaukai visada yra bouncy”, – sako jis..

Kate Middleton hair
Samir Hussein / Samir Hussein / WireImage

Jis taip pat mano, kad jis labai gerai drėkinamas, ir tai sustabdo drėgmės pertvarkymą. Galbūt plaukai šalia jos kaklo priekinės dalies yra sulenkti, kad būtų pridėta daugiau kūno. Ir jei jūs sekti bet kokią įžymybę, kuri iš esmės keičia jų ilgį iš vienos savaitės iki savaitės, jos nuolatinis tūris gali būti labai geras dėl gerai pagamintų įklijos plėtinių rinkinio. 

VIDEO: “Kate Middleton’s Hairdresser” parodo, kaip tiksliai nusipirkti “Famous Blow Dry”

 

Tada yra jos faktinis pjovimas. Ji praeityje žaidžia ilgai, o jos dabartinė šukuosenos ilgis yra trumpiausias, kurį mes matėme (savo suaugusiųjų gyvenime), bet vienas išvaizdos aspektas visada išlieka tas pats: subtilus, beveik neaptinkamas sluoksnis. “Hairstylist” Rossano Ferretti praeityje dirbo su “Middleton” ir naudoja techniką “nematomą pjovimą”, kuri gali būti atsakymas.

“Tai kilo iš mano nepasitenkinimo tuo, ką aš žiūrėjau – niekada nebuvo patenkintas rezultatais, žiūrint į žirklę į kirpimą, ir net gatvėje jūs pamatysite sluoksnius ir galėsite pasakyti, kur žirklės patraukė plaukus “, – sakė jis vieną kartą Stiliuje.

Jis susideda iš plaukų judesių, naudojant kūną, o tada pjovimo pagal jūsų plaukų kryptimi. Štai kodėl sluoksniai atrodo taip nematomi ir natūralūs, taip pat leidžia lengvai keisti ilgį nuo ilgų iki super trumpų, be demarkacijos linijų. “Plaukio pjovimo būdas pakeičiamas į laisvą koncepciją, atsižvelgiant į natūralius niuansus”, – sakė jis Stiliuje.

Bet galbūt atsakymas yra daugiau magiško žanro, ir ji tiesiog turi prieš jėgą jėgos lauką. Niekada nesakyk niekada.