Kaip pakeisti savo plaukų spalvą be dažymo

Spalva Deposit Shampoos Lead
Peter White / WireImage

Erin Lukas

06.07.2018 @ 12.00 val
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Reguliarūs plaukų spalvų paskyrimai yra tokie brangūs, jie gali jaustis kaip jūs turite pasiimti paskolą, kad jūsų šviežiai atrodytų. Ir, be abejo, visada pateikiama pakuotė, jei esate pasirengęs eiti “pasidaryk pats” maršrutui, tačiau yra tiek daug būdų, kad gali kilti blogai. (Kas iš mūsų nepastebėjo pernelyg lengvo ar tamsaus atspalvio, ar netgi netolygiai pritaikė savo namuose spalvą skubotai ir vis tiek turėjo sumokėti specialistui žalos atlyginimą?)

Laimei, yra neefektyvus būdas atnaujinti ar pagerinti savo dabartinę plaukų spalvą, kuri taip pat paprasta, kaip padaryti kambarį kitam produktui jūsų duše. Nesvarbu, ar turite nešvarius ar dažytus plaukus, spalvotais šampūnais galima nudažyti drumstumą, mažinti išblukimą ar padidinti spalvos išvaizdą. Naudojant vieną ar du kartus per savaitę, o ne įprastą šampūną, šie tonuotieji mišiniai neutralizuoja brasišumą ir išblukimą nuo kaitinimo stiliaus ir saulės, o jų pigmentai atgaivins jūsų bendrą atspalvį.

Jei turite niežulį, kad galėtumėte pakeisti plaukus nedarant kažkokių drastiškų dalykų ar norėtumėte pirkti daugiau laiko tarp susitikimų su savo kolistine, šie šampūnai transformuos jūsų spalvą be faktinio dažymo. 

VIDEO: kaina, kaip nusiprausti plaukus