Kaip ištraukti modernią perlą, jei turite ilgų plaukų

Jei jūsų vienintelis mintis apie tai, kas perms atrodo ant ilgus plaukus, yra dangų aukšta, didelė šukuosena, pilna su plunksnomis, kurias valgo Dolly Parton ir Sarah Jessica Parker, pats laikas išplėsti savo žinias apie tai, ką parašas “80s gydymas gali tikrai. Kaip jau tikriausiai girdėjote, perma yra atgal, ir ji turi šiuolaikišką makeover. Dabar, dėl atnaujintos, tai yra mažiau apie didesnį nei gyvą kūną ir tvirtai suvyniotų garbanos, labiau orientuojantis į laisvą paplūdimio bangą, arba kažkas sukasi su plataus barelio garbanojimo lazdele..

SUSIJĘS: 7 Šukuosenos, kurios prideda tūrį prie plaukų

Bet tai ne tavo vienintelis pasirinkimas. Pirmasis žingsnis ištraukiant permę su ilgais plaukais yra išsiaiškinti, ar norite garbanos ar anksčiau paminėtos bangos. Damianas Santiago, “Frizzy”, “perm” ekspertas ir “Mizu salon” bendrove “Niujorke” bendrai savininkas sako, kad dauguma kirpimo formų neribos jūsų galimybių.

Užbaigti makeover iš tiesų į paplūdimio bangas Real Deal Perm, super minkšta prie liesties. Natural InStyle.com PhotoShoot # thehighpriestofperms # mizunyc #beachwaves #parkavenue #nycstyle # lbp # mondoverde #curls #americansalon #modernsalon #hairbrained

“Damian Santiago” (“@damiansantiago”) bendrai paskelbta žinia

“Jei klientas turi ilgus plaukus, aš kreipiuosi į perm procesą, kaip ir bet kuris kitas permis,” sako jis. “Svarbu atkreipti dėmesį į kiekvieną žingsnį ir proceso detales norint pasiekti norimų rezultatų”.

#damiansantiago #thehighpriestofperms ## curlmmness #texture #mizunyc #mypassion #doingwhatido #modernsalon #american_salon

“Damian Santiago” (“@damiansantiago”) bendrai paskelbta žinia

“Real Deal Perm”, kaip pasakys “@damiansantiago”. Permetuoti plaukai = natūralūs vibrai

Pasidalijamas “Mizu New York Salon” (@mizunyc)

VIDEO: pasitikėk mus, mes bandėme: moderni Permė

Šiandien didesni strypai yra naudojami norint sukurti atsilaisvinusią, minkštą bangą plaukams, ir Santiago sako, kad paplūdimio bangos yra tikrai paklausios. Tačiau daugelis jo klientų taip pat prašo, kad būtų gana garsūs garbanos, todėl skambutis atiteks pirmenybei ir supras, kaip atrodys gatavas produktas. Nuotraukų pritraukimas gali padėti savo stilistui nuspręsti, kokią statinę naudoti norint pasiekti norimą efektą.

Kiek ilgai trunka ilgai plaukai? Tai priklauso. “Lengvesnė banga kuo greičiau gali nukristi,” sako Santiago. “Nors daugelis mano ilgalaikių klientų perma vienu ar du kartus per metus, priklausomai nuo to, kaip tvirta tekstūra pasirinkote.”