Jums reikia pamatyti gintaro rožės banguotą blondinę Bobą

Mes atėjome daug tikėtis iš “Amber Rose” kūno pozityvumo, feminizmo ir, be kita ko, nepriekaištingos makiažo ir žudikių aprangos. Vienintelis dalykas, kurį mes paprastai nemandame iš jos, dažnai keičiasi iš jos trumpų blondinai plaukų. Na, “Amber Rose” šiek tiek pakeitė daiktus naują šukuoseną, debiutavusi ją savo pokalbių šou, Gintaro rožių šou. 

Ji dalinosi savo “Instagram” nuotraukomis serijos nuotraukomis su plačiakakliai platinos blondinės bangos, taip pat ryškiai mėlynos spalvos kontaktai ir purpurinės lūpdaitės. Šoninis pastaba: ar mes galime prašyti tiksliai atspalvio iš šios matinės lūpdažėlės, prašome?!

Hoes be Winning. # # AmberRoseShow Penktadienio vakarai 11 val. @ Vh1 ��

Nuotraukos, paskelbtos “Amber Rose” (@amberrose)

Vienas paskutinis paveikslėlis (dabar!) Aš esu apsėstas šiuo @AmberRose išvaizda! Ką tu galvoji? Tiesa žudyti žaidimą, ar ne? �� makiažas pagal Boss Babe @PriscillaOno! Plaukai #HisVintageTouch ��

Tony Medina-Hairstylist (@hisvintagetouch) paskelbta nuotrauka

 

Holivudo šukuoseną padarė šukuosena Tony medina, kuris specializuojasi retro žavesio (jo klientai yra Burlesque karalienė Dita Von Teese ir Tess Holiday). Nepaisant to, mes to nepakankamai naudojame. Atrodo, kad tai “buvo tik” Amber Rose “naujojo pokalbių šou” hosting host “. Atspėk, turėsime palaukti ir pamatyti!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 5