Julianne Hough “Pasidaryk pats” grožio paslaptis netikėtoms plaukams

Jūs neturite reikia išleisti daug $ $ $ procedūroms ir produktams, kad žinotume gražius rezultatus. Ir kas keletą kartų, “Bloggers”, “Celebrity” ir “Pinterest” mėgėjai teigia, kad gauti tokius rezultatus yra taip pat lengva, kaip maišyti du paprastus ingredientus, kuriuos visi turime mūsų virtuvėje.. 

Julianne Hough yra vienas iš tų žmonių. Mergina atrodo tikrai myliu pasidaryk pats Dėkojame jai, kad mes jau sukūrėme pritaikytus lūpų dažus ir “DYI mani”, norėdami sukurti puikų “chevron” nagų dailę. Tačiau šį kartą, Houghas pasidalijo “pasidaryk pats” receptu, kurį prisiekė, jūsų plaukai bus sveiki ir blizgūs.

SUSIJĘS: Štai kaip “pasidaryk pats geriausias odos šveitikas”

Sveiki atvykę į mano naują Instagram! Tai bus skirta visiems, kam aš myliu: stilius, receptai, pasidaryk pats, grožio patarimai ir dar daugiau. Kaip dovanos! Ir išskirtinių dalykų, kurių niekur kitur nebus. ���� Aš labai džiaugiuosi, kad pamatysiu jus čia! Padarykime tai. ��: @ duane_fernandez

Nuotrauka, paskelbta Julianne Hough (@ juliannehough_com)

“Maždaug prieš metus buvau atsistojęs už gražiausių plaukų merginos, ir kai aš paklausiau jos, kokia jos paslaptis, ji man pasakė apie šią neįtikėtiną plaukų kaukę. Aš vis dar esu apsėstas šiandien, ir tai dirba dar geriau ant mano ilgesnių spynų “, – ji parašė Instagram ir jos svetainėje.

Nepamirškite to, ko jums reikia. Surinkite 1 šaukštą organinio kokoso aliejaus ir 1 šaukštą organinio žaliavinio medaus. Maišydami sumaišykite mišinį per viryklę. Užtepkite šlapiu nemalonu plaukus ir palikite porą minučių. Pagaliau, jūs turėtumėte matyti šampūną ir būklę kaip įprasta.

ICYMI: maždaug prieš metus buvau atsistojęs už gražiausių plaukų merginos, ir kai aš paklausiau jos, kokia buvo jo paslaptis, ji man pasakė apie šią neįtikėtiną plaukų kaukę. Aš vis dar esu apsėstas šia tema šiandien, ir tai dar geriau veikia mano ilgiau spynos! Štai jos paslaptis: • 1 valgomasis šaukštas ekologiško kokoso aliejaus • 1 šaukštą organinio žaliavinio medaus (pridėti daugiau iš kiekvieno ilgiau plaukų) • Šilti mišinį ant viryklės, lėtai maišant Taikyti šlapiam, neplautus plaukus. Masažas, leiskite sėdėti bent minutę, tada šampūnas ir būklė, kaip jūs paprastai. Nepamiršk man pasakyti, ar tu myli!!

Nuotrauka, paskelbta Julianne Hough (@ juliannehough_com)

Nors mes to neišbandėme ir nesame tikri, ką pasakytų mūsų stilistai, mes manome, kad Julianne plaukai visada atrodo žvilgsni, todėl galbūt kažkas…