Šis “Volume For Spray” pagamintas “My Fine” plaukų vaizdas akimirksniu storesnis

Jei turite švelnius plaukus ir sugebėjote išlaikyti savo išsiliejimą bouncy ir bodacious daugiau nei kelias valandas, jūs taip pat galite klasifikuoti savo galvos plaukų kaip fizinio proveržio. Arba jūs turėtumėte žinoti, kad stebiuosi tavimi visiškai pavydžiu ir netikinčiu.

Mano visą gyvenimą, stilistai man sakė, kad turiu “švelnius plaukus ir daug jos”. Taigi, nors mano plaukai nėra ploni, tai nereiškia, kad tai stora ir tai tikrai nėra natūraliai didelė. Aš turiu tendenciją nulenkti kaip blynas, o ne daugelis iš apyvartinių produktų rinkoje daro nieko kito, išskyrus tai, kad palik mano plaukus standus ir šiek tiek traškus, tarsi bekonas. Tačiau, palikite jį į celebrity hairstylistą Jeną Atkiną, kad užpildytum tuščią, ir užbaigtumėte mano keistus pusryčių maisto palyginimus.

Jos naujausio tūrio purkštukas yra ne tik mano šaknų stebuklas, bet ir visam plaukui prideda sustiprintą kūną, todėl jis atrodo išsamesnis, storesnis ir sveikesnis. minutės.

SUSIJĘS: Žiūrėkite, kaip Lea Michele yra pasirengusi 2018 m. “Auksinių gaublių”

Paprastai vadinamas “Ouai Volume Spray” ($ 26; sephora.com), tai neįtikėtinai lengvasis skystis, pagamintas iš tūrinių polimerų ir hibiscus ekstrakto, kad sušvelnėtų plaukai, pagerėtų elastingumas, o stora ir pakeliami plaukai, kurie paprastai yra lygūs, ir visa tai daro. kvepiantis kaip grazus kvapų mišinys, pavyzdžiui, bergamotis, Italijos citrina, rozas, sandałowy ir baltas muskusas.

“Skysčio purškimas – tai viskas, kas tęsiasi natūraliai”, – sakė Atkinas apie savo naujausią versiją. “Daugelyje kitų tūrio purkštuvų jūsų plaukai atrodo trapūs ir traškūs. Niekas nenori atrodyti taip, kaip bandė per daug.”

VIDEO: 5 būdai išlaikyti jūsų antakius

Ir su naujovėmis niekas jus nepažins nebuvo gimęs su tuo tūriu. Prieš smūgį džiovinant, jūs išpjaukite jį nuo šaknų iki patarimų dėl drėgnų plaukų. Galite naudoti apvalų šepetėlį, kad sukurtumėte daugiau rafinuotų pūstuvių, bet aš norėčiau šiurkštus sausas, kad švytėtų šiek tiek mano subtiliai banguotos tekstūros. Po to, kai baigsiu džiovinimą, aš nustebintas, kaip mano plaukai ne tik atrodo akimirksniu storesni, kaip ir kiekviena sruoga buvo sudaužyta, bet jaučiasi minkštesnė ir lygi.

Jūs taip pat nejaučiate lipnių likučių savo kryptimis, kai palei pirštus per jį. Ir jūs galite tai padaryti viską, ko jums patinka, nes paliečiant plaukus taip pat nebus pakeistas poveikis.

Jenas Atkinas, aš tikiu, kad jūs tiesiog padarėte fizikos pažangą.