Šis “Styling Cream” pagreitina jūsų plaukų slinkimą

Yra tik vienas sprendimas plaukams džiovinti be pūstuvo džiovinimo. Tai vadinama oru. Tačiau, nors oro džiovinimas turi akivaizdžių privalumų (tai yra gana nedidelis žala ir labai mažai priežiūros), tai taip pat turi vieną labai neigiamą pusiausvyrą: tai gali užtrukti amžinai.

Žinoma, rankšluostis iš jūsų plaukų yra tvirtas pirmasis žingsnis, tačiau genijus ateina “Pureology” naujausiame po dušo stiliaus produktui “Hydrate Air Dry Cream” (28 dol., Ulta.com). Tai ne tik padeda stiprinti natūralią tekstūrą ir kontroliuoti šnipą, bet ir padeda išdžiūti greičiau.

Tai reiškia, kad jūs teoriškai galite sutaupyti dar daugiau laiko AM, įleidžiant pūstuvą.

Pirmoji “Pureology” šeimos dalis yra pirmasis stiliaus produkto uždavinys – apsaugoti spalvą, naudojant prekės ženklą “AntiFadeComplex”. Antra, jos paskirtis – suteikti jums puikiai išlyginamus, nešvarius plaukus, kurie atrodo kaip šilto įrankiai, tuo pačiu maitinant, drėkinant ir stiprinant plaukus, naudojant tokius ingredientus kaip sojos, avižos, kviečių ir jojobos bei Žalioji arbata.

VIDEO: Geriausi vaistinių laikikliai 

 

Taigi, kur greičiau įeina oras ir sausas laikas? Produktas pagamintas iš kietų ir minkštų polimerų, kurie padeda pagreitinti jūsų plaukams natūraliai sausą orą. Jis taip pat gali būti naudojamas keliais skirtingais būdais. Bangos apibūdinimas yra jo saldžioji vieta, todėl, taikant ketvirčio dydį drėgniems plaukams, o po to išgręžus ir paliekant sausi, bus lengvos, tekstūruotos bangos. Taip pat galite jį taikyti drėgniems plaukams ir tada miegoti ant jo panašų poveikį.

Žinoma, galite tai padaryti per savo plaukus ir tada leiskite jam išdžiūti, kaip įprasta, kad sklandžiai ir atsipalaidavę. Nereikalaujama garbanojimo geležies.

SUSIJĘS: Demi Lovato Tiesiog nukirpta visi jos plaukai

Tačiau “Pureology” nėra beveik pirmoji, kuri įkvėpė oro džiovinimo rinką. Grožio prekės ženklai atpažįsta norą, kad būtų nepriekaištingų produktų, kurie atitiktų mūsų užimtą gyvenimo būdą, ir tiems, kurie leidžia mums pasinaudoti natūraliomis tekstūromis. “John Frieda Frizz” lengvumas “Dry Dry” bangos “Styling Foam” ($ 9; target.com) ir “L’Oréal Paris Air Dry-It Undone” stiliaus kremas ($ 4; target.com) yra tik du pavyzdžiai iš daugybės kitų rinkoje esančių formulių.