Šis produktas leidžia jums pritaikyti plaukus dušu

Aš turiu savo storu ir tiesų plaukuotu skaičiumi, kiek reikia, kad jis atrodytų be galo banguotas. Be abejo, teoriškai paprasčiausiai lengva purkšti į drėgnus, švarius plaukus ir išdžiovinti orą į laisvus posūkius. Tačiau, kai bandau šį maršrutą, dažniausiai mano sruogos vingiuojasi, atrodydamos kaip pūlingos, kaip lova, kurią kabinu dušu.

Paprastai aš kreipiuosi į šilumos stilių, kuris yra sunkus plaukams ir įtvaroms, bent papildomoms 15 minučių ant mano stiliaus rutinos. Kadangi aš turiu įprotį pataikyti snaudimo signalą vieną kartą (arba du kartus) kiekvieną rytą, aš nesiekiu už savo plokščiojo geležies ir garbanojimo lazdelės, kad dažnai. Mano negyvų plaukų ir tinginėjimo sprendimas: “Living Proof” Perfect Hair Day In-Shower Styler.

Gyvenimas Proof Perfect Hair Day In-Shower Styler
Mandagumas
Gyvas įrodymas
24 dol

APSIPIRK DABAR

SUSIJĘS: 10 “Celebrity” tamsiai rudos plaukų spalvos, įkvepiančios jūsų dažų darbą

Lengvojo stilingo kremas skirtas laikyti dušu kartu su šampūnu ir kondicionieriumi. Išplovus plaukus, plaukus nuo šaknų iki galo paliekite su produktu ir lengvai jį nuplaukite. Jis praturtintas sustorėjančia molekule, magnetiniais tekstualizatoriais ir lengvaisiais kondicionieriais, kurie įjungiami pertekliniu produktu, kuris lieka už sruogų. Po dušo rankšluostį išdžiovinkite plaukus ir nulenkite jį, kad sukurtumėte neveikiančias bangas, juos pintumėte arba susimaišiate bandelėmis. Tai lengva, bet yra sugavimo: formulė geriausiai tinka tiesiai į vidutinio bangų plaukus. 

Kadangi aš turiu labai tiesus plaukus, purškimo metodas tiesiog pridėjo papildomą kūną ir judėjimą į įprastą tekstūrą. Tačiau, kai aš naudoju stylerį dušu ir pynėdavau savo plaukus dviem prancūziškomis pintinėmis, aš turėjau paplūdimio bangas, kurios atrodė, kad aš tik pasitraukiau iš vandens be jokio kremo ar lipnumo, kuris gali būti naudojamas naudojant bangų purškalus.

VIDEO: Nekilnojamas mikrobangų ir kitų grožio procedūrų kainos

Aš paprastai nusivylęs plaukų gaminiais, kurie skamba per daug, kad būtų tiesa, tačiau šis “In-Shower Styler” yra sveikintina išimtis.