Šis plaukų priauginimas gydymas faktiškai padeda jums augti ilgesnį sluoksnį

Kiekvienas, kuris turėjo nelaimę atsitiktinai plaukioti arti žvakės, gali jums pasakyti, sudegęs rezultatas gali būti šiek tiek traumuojantis, tačiau, kai liepsnos galios yra naudojamos gerai (ir tinkamu kampu), iš tiesų gali būti gaisras naudojama jūsų plaukų sveikatai pagerinti. “Velaterapia”, taip pat žinoma kaip “žvakių terapija”, reikalauja, kad palei jūsų plaukų ilgį užsidegtų žvakes, kad būtų galima sudeginti išpjaustytus galus, kurie paprastai išsprendžiami kontaktuojant su žirklėmis. “Tai idealus gydymas tiems, kurie nori išlaikyti savo plaukus ilgai, bet išlaiko susiskaldžiusius galus ir nenori eiti trumpiau”, – aiškina “Maria Bonita Salon” įkūrėja Niujorke Fernanda Lacerda. “Mūsų stilistas Ricardo Gomes daugelį metų praktikavo šią techniką – jis taip sukibo taip, kad tik suskaidyti galai pasisuktų, o po to jis užsidega.” Tai sakant, tai nė vienas, kurį turėtumėte pabandyti namuose. “Lacerda” pabrėžia, kad metodą turėtų taikyti ekspertas, kuris yra labai tiksliai su sekcijomis susuktų degių judesių.

Ne daugiau split galų #velaterapia #MB #hair #trend #candlecutting #model #vs #openflame #beauty #secret #mariabonita #soho #nyc

Vaizdo įrašas, kurį paskelbė Ricardo Gomes (@gomeshair)

SUSIJĘ: Viskas, ką reikia žinoti apie Brazilijos išpūtimą

Kadangi plaukai yra taip suklijuoti taip, kad liepsna labai greitai pasidaro per sritį, neapsaugota jūsų plaukų dalis lieka sveika ir nepažeista. “Po to, kai plaukai susukti į mažus ūselius, žvakė paleidžiama per kiekvieną sekciją, kol jūsų galva bus padaryta”, – sako Lacerda. “Tuomet eik į kriaukle, kad jį nuplaustų, o gilus kondicionierius yra naudojamas, norint vėl užsandarinti odelę, panašiai kaip į paskutinį keratino gydymo etapą.” Apdorojimas gali būti atliekamas puikiai ir storu tekstūru, tiesiog tikimės sėdėti salono kėdėje maždaug dvi valandas ir atvesti prie naujo purvo. Kai jūsų plaukai yra tokie elegantiški, lengviau išskirti jūsų skraistes, ir tu gali grįžti į natūralią tekstūrą iš karto po. Jei jūsų plaukai yra pakankamai ilgesni, kad sukurtumėte, jūs esate geras velaterapijos kandidatas, o gydymą galite atlikti kas 3-4 mėnesius. Ar tai sudegę plaukai kvapo? “Nėra taip blogai!” Sako Lacerda, juokiasi. “Aš perskaičiau komentarus, ir tai tikrai nėra taip blogai.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 3 =