Šis majonezo įkvėptas kondicionierius daro šlovingus plaukus

Jūs tikriausiai susidūrėte su pasidaryk pats plaukų kondicionieriumi, kuris naudoja majonezą kaip žvaigždžių ingredientą. Aš nesu čia, kad išsklaidytų aliejų ir kiaušinių pagrindą pagamintą produktą, kuris, tikriausiai, padaro blizgančius plaukus, bet kvapas, kaip jūs apvirinėjote prieskoniais prie BBQ, nėra tiksliai elegantiškas.

Vis dėlto man buvo įdomu Tony Moly “Haeyo Mayo” plaukų maitinimo paketas (19 dol., “Beauteque”), kurį galėjo lengvai supainioti tikrasis majonezo butelis.

Nors tekstūra ir spalva puikiai panaši į tikruosius sandėlius, Haeyo Mayo nieko nemėgsta kaip majonezas. Vietoj to ji kvepia kaip kreminė, aksominė vanilės ir makadamijos riešutai. Taip pat, nes jis yra su šiaudų sviestu ir kiaušinių trynio ekstraktu, du ingredientai yra labai drėkinanti, todėl plaukai yra labai minkšti ir blizgūs.

Produktą į bandymą įdedu giliai kondicionuojant du kartus per savaitę dvi savaites iš eilės. Kiekvieną kartą, kai ją naudojau, galiu matyti pastebimą švelnų švelnumą, mano plaukai jaučiasi gražiai ir sklandžiai, o jie jaučiasi minkštesni.

SUSIJĘS: Dabar jūs galite padaryti paplūdimio bangas kaip garsiosios stilistės

Taigi, nors mano kambariokas gali mane teisti dėl to, kad atrodys kaip dušo maišuzės butelis, aš išdidžiai jį laikysiu ten, kol mano plaukai atrodo taip gerai. Ir aš išgelbėsiu tikrąjį Mayo mano mėsainiui, tyvm.