Šis $ 166 kondicionierius yra nepaprastai brangus, bet kažkaip vertas

Be to, tobulo pasaulio, mano plaukai visada atrodys, kaip aš tik pasitraukė iš reklamos šampūno. Tikrovė yra tai, kad dažniau nei ne, mano stori, šiurkščiavilnių plaukų yra kepti, šliaužti ir išnykusios nuo karštų įrankių naudojimas kiekvieną dieną.

Philip B. Rusijos gintaro kondicionierius ($ 166; nordstrom.com) paverčia mano sausus plaukus atgal į jo sklandų, blizgančią, pažeistą būseną. Ne, tai nėra klaidinga, tai tikrai yra kondicionierius daro kainuoja ekstravagantiška 166 USD.  

SUSIJĘS: Kaip padaryti plokščias geležines bangas 5 paprastais žingsniais 

Aš žinau, ką tu galvoji: tokį mažą buteliuką sumokėjus, yra labai absurdiška. Tu netiki, bet išgirsi mane. Naudojamų plaukų gaminių sudėtyje yra labai mažai vaistų parduotuvės ir brangūs pirkimai. Ir nors aš galėjau rasti 5 mylių sauso šampūno, kurį myliu, dauguma kondicionierių, kuriuos bandiau, nepriklausomai nuo kainos, ką tik buvo “meh”. Žinoma, jie mano, kad mano plaukai atrodytų švelni ir blizgūs, kai jie buvo naujai išplauti, tačiau jų įpročiai greitai pakeičiami įprastu stiliaus įpročiu. Kiekvieną kartą, kai plauna plaukus, tai pradedama nuo nulio. 

Philip B. kondicionierius visiškai atgaivino mano plaukus vienu metu, o jo atkuriamieji malonumai pagerina plaukų sveikatą, jei jie tęsiasi. Jis yra suformuotas su L-amino rūgščių ir augalų mišiniu, kurie maitina ir apsaugo plaukus, kad sumažintų šukuoseną, ir atkuria optimalų plaukų pH lygį. Kodėl tu rūpinosi? Jūsų plaukų pH lygis yra kaltinamas tangliais ir buklumu. Gintaro aliejus suteikia kondicionieriui savo turtingą kvapą. 

VIDEO: kaina, kaip nusiprausti plaukus 

Kadangi aš persijungiau į šį kondicionierių, mano plaukai dramatiškai tiesiog buvo, gerai, geriau. Net 90% drėgnumo mano plaukai neveikia iki dienos vidurio ir visada blizga, ar aš vieną ar tris dienas po plovimo. Mane rankose paleidžiančius plaukus beveik neleidžia man pamiršti, kad aš naudoju plaukų gamą, kuris kainuoja daugiau nei kas mėnesį treniruojantis sporto šaknis.