Internetas išgyvena šį šnipinėjamąjį produktą

TK
Rosdiana Ciaravolo / “Getty Images”

Victoria Moorhouse

2017 m. Gruodžio 27 d., 11.00 val
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Ką daryti, jei mes jums pasakėme, kad šukuosenos ir važtaraščių išgydymas buvo nedidelis popieriaus lapas? Amžiaus, kuriame “Facebook” leidžia išbandyti makiažą, atrodo pernelyg paprasta, tačiau tai yra viena iš didžiausių plaukų priežiūros tendencijų, kurios dabar yra “frizz”, prielaida. Internetas yra ne tik “iPhone X”, bet ir “Meghan Markle” įtraukimas, bet vis tiek esame įsiskolinę į paprastumą..

Tačiau jie nebūtinai yra naujos tendencijos. “Redken” “Frizz” “Frizz” “Dismiss Fly-Away Fix” apdailos lakštai buvo išleisti kelerius metus, be kita ko, tačiau vis daugiau ir daugiau prekinių ženklų pritraukia koncepciją. Jie iš esmės yra neįtikėtinai plono popieriaus, padengto ingredientais, kurie sustiprina blizgesį ir išlygina bet kokius šmeižtuosius plaukus. Tada juos nuleiskite ant viršaus, o tada išmeskite – nenaudokite karštų įrankių, jokių kremų, jokių serumų. Ir pakankamai mažai, kad tilptų sankaboje, jie greitai išsprendžia, kada gera plaukų diena blogai išsikrauna. Laikykitės slinkties, kad pamatytumėte kelias rinkinys dabar.

VIDEO: 5 brangus plaukų stilius