Šie produktai yra “Selena Gomez” racionaliai atgimstančių kelionių plaukų raktas

Nuo tada ji pradėjo ją Atgimimas Pasaulio kelionė, Selena Gomez nebuvo trumpas pristatyti žudikas etapas komplektus ir šukuosenas, įskaitant jos šviežių rinkinys minkštas, “70-ies įkvėpė užuolaidų kirpčiukai. Nors Gomez leis jai eiti-stilistė Marissa Marino, ji praeitą mėnesį gaus žirklių, laimingų savo girliams, garbei savo 24-osioms gimtadieniams, naujojo stiliaus trikdymas kelionėje – ne širdies silpnumas.

Tarp stiliaus perjungimo per dieną, kai Selena susitinka su gerbėjais prieš pasirodymą ir pasirengusi parengti savo sceną, visas šilumos stilius gali padaryti gana greitą skaičių jos gijose. Kaip pagrindinė žalos kontrolės forma, “Marino” tampa itin drėkinančiu šampūnu ir kondicionieriumi, kad išlaikytų Gomezo gijimąsi minkštą ir sveiką. “Kadangi Selenos plaukai per daug aplanko kelionę, aš įsitikinau, kad ji naudojasi” Pantene Expert Intense Hydration Shampoo “ir” Kondicionierius (po 5 JAV dolerių; target.com) po kiekvieno pasirodymo nedelsiant drėkina ir minkština plaukus ir grąžina gyvenimą į kitą gyvenimą “, – sako ji.

VIDEO: 10 nuotraukų, įrodančių, kad Selena Gomez yra #HairGoals

 

Ar tai plaukai, kurie greitai tampa neatskiriama Selenos scenos rutinos dalimi? Marino pasuko į “Pantene Airspray Hair Lip Brush” ($ 5; target.com), kad išlaikytų žvaigždės kelionių stilius, tuo pačiu leidžiant judėti. “Lankstus plaukų lakas yra būtina”, – sako ji. “” Pantene Style “serijos” Airspray “yra mano mėgstamiausias produktas turistams ir namuose. Tai yra be alkoholio aerozolinis plaukų lakas, todėl plaukai neliečia lipnios arba standžios ir yra tokios lanksčios, kad visą dieną jas galima sluoksniuoti, kad sukurtumėte kuo daugiau stilių. “

SUSIJĘS: “Selena Gomez” pasisako už savo naują Atgimimas Kelionių spinta ir kirpimas

“Popstaro” vertas įtemptas kryptis? Rūšiuoti. Kalbant apie tobulą plaukų slinkimą? Mes paliksime tai jums.