Išbandytas redaktorius: 10 geriausių kondicionierių, skirtų pažeistam plaukui

Pažeista Hair Conditioners
Mandagumas

Victoria Moorhouse

Kovo 01 d., 2018 m. @ 9:30
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Galbūt jūs sužinojau, kad blondinės tikrai smagiau, ir jūs negalėjote sustabdyti reguliaraus susitikimų su savo stilistais ir baliklio dubeniu, ar galbūt atradote magiją, kuri yra greito kaitinimo garbanojimo geležis ir paplūdimio bangos tapo tavo nauja parašu . Nepaisant to, jūsų plaukai yra pažeisti, o dabar jūs susiduriame su ja. Pirmasis žingsnis? Visų cheminių medžiagų apdorojimo būdų sustabdymas ir lengvas šilumos pritaikymas. Antra? Investavimas į vieną iš geriausių plaukų sutrikimų rinkoje.

Mes turime tave ant antrojo numerio. Trumpai tariant, jūsų kryptys gali būti susijusios su struktūrinėmis problemomis, taip pat su giliu dehidracija. Šie kondicionieriai saugo drėgmę atgal į plaukus, tuo tarpu atstatydami savo plaukų stiebą su maitinančiomis ir stiprinančiomis medžiagomis, galite rasti vieną beveik kiekvieną kainų diapazoną. Laikykitės slinkties, kad pamatytumėte 10 išrinktųjų redaktorių.

VIDEO: pasitikėk mus, mes bandėme: plaukų detox