Ši plaukų spalva pakeis pastelinių rausvų plaukų tendencijas

Tiesiog tuomet, kai tu manai, kad matai visus galimus rožinius plaukus, dar perka madingas atspalvis. Susipažink su dulkėta roze, spalva, kuri šiuo metu yra visoje “Instagram”.

Skirtingai nuo pastelinio ar rožinio aukso, šis šviesiai rausvas atspalvis nejaučia karštu būdu arba šaltu oru dėl savo peleninės spalvos. Taip pat puiku, jei pūslelinė ar fuksija plaukai yra šiek tiek per daug toli nuo jūsų komforto zonos. “Dūminės / dulkintos spalvos leidžia jums žaisti madingais atspalviais su švilpėdamas, o ne gyvybingos spalvos šūksniu”, – sako “Matrix” garsių spalvininkų George Papanikolas. 

SUSIJĘS: Štai kaip “pasidaryk pats” Kim Kardashian’s Pink Hair, tiesiai iš jos šukuosenos  

Spalva geriausiai tinka, jei turite šviesiai blondinę pagrindą. Jei jau turite šviesių plaukų, Papanikolas sako, kad paprašys savo spalvotojo puošti rožinę spalvą per jau išbalintus akcentus. Jei turite tamsių plaukų, jūs turėsite ją apšviesti, kad dulkėtose rožinės spalvos tonai atsirastų. Taikant spalvą ant šviesos pagrindo bus dramatiškas poveikis, o tai padarius balayage pabrėžia bus subtilus. 

VIDEO: kaina, kaip nusiprausti plaukus 

Dėka gaminio technologijai, jūsų spalzistui nereikia maišyti daug atspalvių, kad būtų sukurta ideali dulkėtoji rožė. Iš anksto sumaišyti, pusiau nuolatiniai dažai, tokie kaip “Matrix” “SoColor Cult”, egzistuoja taip, kad nebūtų atspėjimų, kai norima gauti norimą spalvą. Kadangi jie nuplaunami maždaug 20 šampūnų, jie taip pat yra paprastas būdas išbandyti tendenciją be visiškai įsipareigojusių rožinių plaukų. 

Žinoma, jūsų dulkių rožių plaukai gali neveikti amžinai, tačiau yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad spalvos atrodo kiek įmanoma šviežesnė. “Papanikolas” rekomenduoja plauti plaukus mažiau, o kai jūs tai darote, naudokite vėsų vandenį ir spalvinį šampūną. Mes siūlome Rita Hazan’o “True Colour” šampūną ($ 26; Sephora.com), formulę, kuri apsaugo spalvą, o ją drėkina. 

Jei norite šią vasarą prisijungti prie dulkėtojo rožių tendencijos, slinkite ir pamatysite keletą būdų, kuriais “Instagram” dėvi spalvą. 

�� Dusty Rose la praeitą savaitę bandė kažką šiek tiek kitokio dėl “@readiniella”. Aš naudoju @ guytang_mydentity ir aš taip džiaugiuosi, kaip jis išėjo! #hairbyhilaryish

Paskelbta “Creative Color Specialist” (@ hilaryish)

�� ​​Dusty Rose ��

Pasidalijama Brianna @ Quinn Vise Design (@ brianna.at.qvd)

Mylėk šį mišinį. Aš vadinu jį #dustyrose vietoj #rosegold #carlidoesmyhair �� @thebeautybarsb • • • # pulpriothair # pulpirottoners # pinkhair # rosegoldhair # dustyrosehair # modernsalon # americansalon # stylistssupportingstylists # prašam # imallaboutdahair # authentichairarmy # balayageartists # bostonsalon # bostonhairstylist # bostonblogger # pietus

Karli ♛ BOSTON HAIR STYLIST (@ lowlightsandleopard) bendrai paskelbta nuotrauka

�� Dusty Rose ┌ @lady_spector

“Orlando Balayage Hairstylist” (@samanthajadecolorist) bendrai paskelbta nuotrauka

Kenra Spalva #SimplyBlonde Creme Lightener nėra jokio pokšto … ッ svipas pamatyti anksčiau! @thebridtanyshears pakėlė ją iki 9 lygio su #SimplyBlonde Creme Lightener, iš anksto tonuotas 1/2 oz SV Rapid Tonerio ir 1/2 oz Diamond Frost su 2 oz Demi kūrėjas. Tada I spalva išlydėjo 1/2 oz 8VM + 1/4 oz 5VR + 1/4 oz 8RoM + 2 oz “Demi Developer” iki 1 oz 8 RoM + 1/2 oz 8VM + 3 oz “Demi Developer”. . . . #kenraprofessional #frostfixation #kenracremel blecer #kreate #kenrametallics #metallicobsession #rosemetallic #rosehair #dustyrosehair #violetrosehair #kenrademipermanent #tulsahairstylist #lathertulsa #roseallday #kenrapartner

Paskelbta “Kenra Professional” (@kenraprofessional) paskelbta žinia

“Incredible Dusty Rose Curls” @styledbyradek

SUSIJUSIŲJŲ DARBUOTOJAI POSTUOTI (@shearadventuresblog)