Gydomasis namuose, kuris padės jūsų plaukams padaryti kuo daugiau

Pirmą kartą kažkas manęs paklausė, ar aš norėjau blizgesio ar glazūros, maniau, kad jie siūlė man spurgos. Aišku, kad tokioje situacijoje atsakymas yra akivaizdus abiem abiem, bet daug į mano smališaudymo liūdesį, jie nesusiję su desertais. Jie buvo susiję su mano plaukais, o atsižvelgiant į tai, kad buvau salone, tai buvo prasminga. Grožio pasaulyje blizgiai ir glazūros yra plaukų procedūros, kurios papildo spindesį jūsų plaukams, tačiau jie turi šiek tiek skirtumų, kurie yra svarbūs apsvarstyti. Kuris jūsų pasirinkimas priklauso nuo jūsų konkrečių plaukų poreikių.

Žemiau tiksliai sužinokite, ką reiškia kiekvienas gydymas, kaip ilgai jie tęsiasi, ir kaip dažnai juos turėtumėte gauti, kad blyškus poveikis būtų.

Glazūra

Pasak Carlino Ortega, “Rita Hazan” salone Niujorke esanti kolonistė, laikinoji plaukų glazūra yra laikina. Stiklinės gali būti aiškios, kad tik pridėti blizgesį, arba jie gali turėti tam tikrą pigmentą, papildantį jūsų plaukų spalvą. Ji sako, kad, skirtingai nuo blizgesio, glazūra neturi peroksido ar amoniako. Jis tiesiog dengia arba sėdi prie plaukų. Negalima dezinfekuoti ar pakelti spalvos iš plaukų odelių, jie yra dar laikina, nei blizgus.

Kiek jie praeina?

1-2 savaites.

Kodėl turėtum gauti plaukų glazūrą?

Glaistas yra naudojamas, kai tikslas yra suteikti plaukams papildomą blizgesį arba nedidelią spalvą. Tai kaip energijos spalvos gėrimas.

Kaip dažnai turėtumėte gauti glazūrą?

Stiklas turėtų būti jūsų salono režimo dalis. Turėtumėte gauti vieną ant kiekvieno plaukų spalvos paskyrimo. Dauguma kolonizatorių tai naudoja jūsų gydymui – jūs galite gauti vieną, net nežinodami. Tarp apsilankymų Ortega rekomenduoja naudoti “namuose” formulę. 

Keletas produktų, į kuriuos reikia atsižvelgti, yra “Oscar Blandi Vivid Clear Shine Glaze” (15 JAV dolerių; jet.com), “PRAVANA Nevo Color Enhancer Treatment” (18 USD; walmart.com) ir “John Gloves Color Glaze Clear Shine” (13 USD; walgreens.com).

Vaizdo įrašas: kiek (ir kam) jūs turėtumėte atsisakyti

SUSIJUSIOS: Šio švelninimo plaukų šampūnas turi daugiau kaip 8000 teigiamų atsiliepimų apie “Amazon”

Blizgesys

“Celebrity stilistas” Danny Moon sako, kad plaukų blizgesys yra skaidri, pusiau nuolatinė spindesio tarnyba, kuri gali būti padaryta tiek salone, tiek namuose. Jis sako, kad jis dirba, kad užpildytų plaukus, uždarytų odeles ir sukurtų lygų paviršių, kad šviesa atsipalaiduotų nuo didžiulio blizgesio. Blizgus sluoksnis padengia plaukų sluoksnį, sukurdamas apsauginį skydą, kuris palaiko spalvų molekules jūsų plaukuose.

Kiek jie praeina?

3-4 savaites.

Kodėl jums reikia blizgesio??

Jei norite išlaikyti savo dabartinę plaukų spalvą, turėtumėte gauti blizgesį.

Kaip dažnai turėtumėte gauti blizgesį?

Mėnulis rekomenduoja gauti blizgesį, kiek reikia, norint pasiekti norimą išvaizdą. Tai gali būti 1-2 kartus per mėnesį.

“The Home Glosses We Love”

Jei norite išbandyti blizgesį namuose, pabandykite “Rita Hazan Ultimate Shine Gloss” ($ 26; nordstrom.com). “PRAVANA Silk Degrees” – “Demi-Permanent Shine Treatment” ($ 14; amazon.com), arba “BUMBLE AND BUMBLE Bb”. Color Gloss ($ 34; sephora.com).