Greitai augantis plaukų priežiūros prekės ženklas “Sephora” nėra namų ūkio vardas – vis dėlto

“Nancy Twine” tiesiog nenorėjo gaminti natūralių šampūnų ir kondicionierių, neturinčių griežtų cheminių medžiagų ir ingredientų: ji norėjo gaminti produktus, kurie iš tikrųjų dirbo, taip pat kiekvieną konkuruojančią prekės ženklą rinkoje, natūralią ar kitokią. Atsižvelgiant į tai, kad “Briogeo” dabar yra greičiausiai augantis “Sephora” kosmetikos prekės ženklas, kuris 2018 m. Uždirbs 35 mln. Dolerių mažmeninei prekybai, galima sakyti, kad “Twine” pasiekė savo tikslą.

Jos sėkmė įkūrus Briogeo yra tolesnis įrodymas, kad esame natūralios grožio revoliucijos viduryje. Prekinis ženklas sėdi priekyje ir centre “Clean at Sefora” skyriuje, imperijoje, kilusi iš idėjos, kuri prasidėjo virtuvėje. Mes kalbėjome su “Twine” apie savo grožio pradžią, geriausius pardavimo produktus ir dar daugiau. 

Papasakok mums apie savo pradžią grožio metu. 

Mano močiutė iškėlė aštuonis vaikus į nedidelį Vakarų Virdžinijos ūkį, ir ji neturėjo daug pinigų ar išteklių, todėl ji surinko visus šiuos skirtingus augalus ir vaisius ir naudojo juos kaip pagrindą daugeliui šeimos asmens priežiūros Produktai. Viskas nuo muilo iki losjonų prie plaukų priežiūros, tiesiog distiliuojant skirtingus eterinius aliejus. Kai buvau auga, mano mama, išaugusi aplinkoje, kurioje tiek daug gaminių, kuriuos ji panaudojo, buvo gaminama natūraliai – mes patys gaminame daug savo gaminių. Tai buvo tik kažkas, ką mes padarėme kaip motinos-dukterinės veiklos. 

REALTED: Beauty Boss: Kaip Rita Hazan pakelia į plaukų spalvos žaidimo viršų

Kaip atsirado Briogeo??

Per keletą dešimtmečių išsiplėtė ir rinka, ir švaraus grožio paklausa pasidarė tokia, kokia tiesiog nebuvo tokia. Po to, kai baigiau mokyklą, aš pradėjau savo karjerą finansų srityje. Aš dirbau “Goldman Sachs” septynerius metus, kai vėliau buvau viceprezidentu. Deja, per pusę mano karjeros “Goldman” metu aš pamažu praradau savo mamą, ir tai tikrai suteikė man visiškai naują perspektyvą apie tai, ką jūs aistringai siekiate. Nepriklausomai nuo to, kokį darbą jūs darote ar kaip praleidžiate savo laiką, turėtumėte būti kažkas, kas įdomu ar tikrai jus domina. Aš ką tik pradėjau daryti daugybės sielos ieškos, norėdamas išsiaiškinti, ką norėjau toliau daryti, ir aš daug laiko galvoju apie tai, kad aš ir mano mama kartu kartu gamindami savo produktus, ir aš jaučiau, kad švari rinka buvo tik pradedant grįžti. Aš pamačiau, kad tikrai buvo puiki galimybė, kad prekės ženklas tikrai priskirtų šią kategoriją plaukų priežiūrai, nes, skirtingai nuo odos priežiūros, makiažo ir kūno priežiūros, iš tiesų niekas nedaro to, ką darome dabar, o tai yra tarpas tarp tikrai švarių plaukų priežiūros produktai ir didelio našumo. 

SUSIJĘS: Kaip ši moteris pradėjo “Luxury Skincare Empire” su tik $ 5000 savo vardu

Kas yra populiariausias produktas?

Tai labai skiriasi. Paprastai mūsų kaukė yra mūsų numeris vienas geriausiai parduodamas produktas, tačiau mes tik pradėjome tikrai naują novatorišką kolekciją, kuri buvo mūsų “Superfoods” kolekcija. Tai dabar labiausiai parduodamas šampūnas ir kondicionierius. 

Kada buvo momentas, kai žinojote, kad jūsų prekės ženklas tai padarė?

Paskutinės dvi “Sephora” parduotuvės, kuriose buvau, buvo gana negyvos, nes aš nuvedau į keistą laiką. Kai aš nuvykiau į plaukų priežiūros skyrių, abu kartus žmonės apsipirko Briogeo. Maniau, kad tai buvo didžiausias dalykas, nes parduotuvė nebuvo tokia užsiėmusi, ir niekas iš tikrųjų nebuvo plaukų. Žmonės, kurie buvo, jie iš tikrųjų perka mūsų prekės ženklą. Štai kaip aš žinojau, ir tai buvo labai ypatinga akimirka, kad iš tikrųjų matytų žmones, kurie to siekia. Prieš daugelį metų tai buvo tik bandymas priversti žmones laikyti mus prekės ženklu, nes mes buvome tokie nauji ir dar nepasireiškėme.

SUSIJĘS: “Beauty Boss”: “Dr. Lancer”, vedantis į namuose esančią odos priežiūros revoliuciją

Ar jūs taip pat laikosi švarios tvarkos savo odos priežiūros ir makiažo?

O taip. Absoliučiai. Ypač atsižvelgiant į mano požiūrį ir tai, kiek aš žinau apie ingredientus, kurių mes nenaudojamume “Briogeo” gaminiuose, tai visada turi būti holistinis gyvenimo būdas. Tai ne tik švarių plaukų priežiūros produktų naudojimas, bet ir kaip jūs jį įtraukti į visą savo kasdienę veiklą? Vienas iš dalykų, kuriuos aš taip džiaugiuosi, yra tai, kad prekės ženklai, kuriuos myliu ir noriu naudoti, būna švarūs. Manau, kai galvojat apie odos priežiūros ir kūno priežiūros paslaugas, jie yra šios revoliucijos priešakyje. Manau, kad makiažas ir plaukų priežiūra paprastai yra sudėtingesnės kategorijos. Yra mažiau aukojimo, tačiau manau, kad šiomis dienomis odos priežiūrai, vaistų apsilankymas yra švarios medžiagos. 

“Briogeo” kol kas negali būti namų ūkio pavadinimas, tačiau šiuo metu tik pradedama siekti daugiau natūralių plaukų, oda ir kt. Produktų. Kitaip tariant, laikykitės akių ant virvių.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 71 = 79