Geriausi “Anti-Frizz” lūpų valikliai vasarai

Anti Frizz Products from Beauty Blogger LEAD
mandagumo (5); “Time Inc.” skaitmeninė studija

Katya Bychkova / StyeSprinter.com

Rugpjūčio 10, 2016 @ 12:30 val
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Kadangi daugelis iš mūsų, vasaros plaukai nieko girtis. Tai sausas, riebalingas ir nekontroliuojamas. Nors yra šimtai atostogų produktų, kurie žada neapsaugoti jūsų plaukų, kurie turi laiko dažnai plauti plaukus pakankamai, kad kondicionierius pradėtų? Daugelis užsiėmę žmonių (įskaitant mane) norėčiau turėti anti-frizz purškimo patogus, kad galėtume sureguliuoti netvarkingus plaukus, nesvarbu, kur mes einame. Siekdamas rasti puikų “frizz” kontrolinį sprendimą, aš išbandžiau keliolika populiarių plaukų produktų ir pasirinko penkis geriausius, kurie tikrai atitiks tuos, kurie kovoja su šukuosenomis plaukais.

SUSIJĘ VIDEO: Kaip gauti puikiai sklandžius vokus

Atrankos procesas

Niujorke būtų sunku rasti geresnio laiko testuoti anti-frizz produktus nei šią vasarą. Kai karštis ir drėgnumas yra beveik nepakeliami, jūsų plaukai tiesūs yra neįmanoma (bent jau man). Turėdamas puikius, tiesus plaukus, mano įprastas vaikščiojimo stilius vasarą yra arklio pjūklai ar bandelė, nes mano plaukai iš karto išsiveržia, kai drėgmės lygis pakyla. Padėtis yra dar blogesnė, jei bandau plačiau nuplauti plaukus.

Nors sausas šampūnas yra puikus sprendimas pašalinant aliejaus perteklių iš galvos odos, tai iš tikrųjų nėra daug raminančio šnipo. Aš ieškojau konkrečiai produktą, kuris gali būti taikomas ne tik drėgniems plaukams, bet ir tada, kai plaukai yra sausi, todėl galite naudoti tą dieną, kai nenaudojate plaukų. Turint tai omenyje, buvau labai malonu išbandyti kai kuriuos aukščiausios klasės anti-frizz purkštukus ir pagaliau atnaujinti savo kolekciją su produktais, kurie tikrai dirba.

Perskaitę dešimtis atsiliepimų apie populiarias grožio svetaines, tokias kaip “Sephora”, “Ulta Beauty”, “Nordstrom”, “Amazon” ir kt., Aš sumažino sąrašą iki 12 klientų mėgstamiausiųjų ir juos išbandė perkaitusiose Niujorko gatvėse Miestas. Nors aš neturėjau jokios temperatūros kontrolės, tai, ką galėjau nuolat stebėti, buvo tai, kiek produkto, kurį aš naudoju ryte, ir kaip ilgai vakare jis toliau dirbo. Aš taip pat įsitikinęs, kad naudodamas tą patį šampūną ir kondicionierių, išbandydamas visus šio sąrašo “Anti-frizz” purškalus, “Aveda Color Conserva Shampoo” (21 USD; nordstrom.com) ir “Aveda Restructuring Conditioner” (29 USD; nordstrom.com).

Eksperimento metu aš dokumentavau, kaip produktas jaučiamas paraiškos pateikimo metu ir visą dieną. Pasibaigus pirmam testo etapui, aš išrinkau penkis produktus, kurie geriausiai tinka mano plaukams, kurie natūraliai yra tiesūs, apdoroti spalva ir šiek tiek sumažėja po mano pečiais.