Emma Robertso plaukų spalva dabar oficialiai žinoma kaip “Chanel Blonde”

Mes nesame tikri, ar tai reali Holivudo taisyklė, tačiau, mūsų nuomone, jūs žinote, kad padarėte ją kaip aktoriumi, kai jūsų žaidžiamas personažas gauna plaukų spalvą, pavadintą po jos. Ir mes negalime galvoti apie niekam, kuris nusipelno tokio garbės, nei maloniai reiškia Chanelą Oberliną, kurį vaizduoja Emma Roberts.

Šiuo metu mes galime be jokios abejonės teigti, kad “Chanel” pasiekė įspūdingą statusą savo nepriekaištingo stiliaus ir parašo blondinėse srityse. 

Žinoma, puikus blondinis girliukas yra ne lengvas darbas, bet dėka spalvingo ypatingo Nikki Lee Nine Zero One salone Los Andžele, jūs ir aš galime stebėtis Roberto nepriekaištingomis bangomis per kiekvieną epizodą Scream Queens.

Neseniai aktorė nuėjo į plaukų spalvų atnaujinimą (kaip mes visi žinome, yra labai svarbu išsaugoti išvaizdą). Po Instagram nuotraukų nuotraukų mes dabar žinome, kad galime oficialiai pasivaikščioti į bet kurį saloną ir paprašyti “Chanel Blond”. 

Na, mes turėtume vis dar ieškoti nuotraukų, bet jūs gaunate nuotrauką…

“Niekas neleidžia Chanelio blondinai pagal @ nikkilee901  : heart_eyes: : yellow_heart: : heart_eyes: #ScreamQueens #ninezeroone # 901girl 
#Repost @riawnacapri, “Nine Zero One Salon” užfiksavo “Instagram snap”.

Robertsas taip pat gavo naują “Great Lengths” pratęsimų rinkinį, skirtas ilgiau ir garsiau. Galite tai patikrinti žemiau! 

SUSIJĘS: Emma Robertsas pasakoja mums realią priežastį, dėl kurios jis dažytų savo plaukų rudą

Nieko neatsitiko Chanelio blondinai pagal @ nikkilee901 Մ��жні #ScreamQueens #ninezeroone # 901girl #Repost @riawnacapri · · · Ji stunner ����������ingas # 901girl @emmaroberts ��✂️: @ nikkilee901 naudodamas @olaplex, kad išlaikytų savo blondinę stiprią ���� ir mes pažymime komandą @greatlengthsusa už ilgį ir pilnumą ✨��✨

Nine Zero One (@ninezeroone) paskelbta nuotrauka

@emmaroberts feelin after fresh¡fter & �� by me: # NikkiLee901 ir naujas @greatlengthsusa rinkinys pagal �� me & @riawnacapri #NineZeroOne # 901Girl ��

Vaizdo įrašas paskelbtas Nikki Lee (@ nikkilee901)

#HairCrush? Mes manome, kad taip.