Drėkinamasis kondicionierius, kurį “InStyle” grožio rašytojas prisiekia

Nesvarbu, kokiu sezonu jis yra, ar kaip dažnai naudoju karštus įrankius, mano plaukai man niekada neturėjo vienos žinios: tai tikrai, tikrai, tikrai, troškuliuotas.

Ir ne taip, kaip tavo naujai vienišas draugas, kai jie iš naujo parsisiuntė savo pažinčių programas pasibaigus paskutiniams ilgalaikiams santykiams. Nors aš naudoju drėkinančią šampūną ir drėkinančią grietinėlę kiekvieną kartą, kai plauna plaukus, to nepakanka natūraliai storiems, sausiems ir šiurkščiavilniems plaukams.

SUSIJUSIOS: internetas išprovokuoja šį “Frizz-Fighting” produktą

Štai kur ateina “Bumble” ir “kamane” kirpyklos “Invisible Oil Conditioner”. Tai multitasking kondicionierius, kuris yra pakankamai aukštas vandens stiklas labai dehidratuotiems plaukams, pavyzdžiui, mano.

Bumble And Bumble Hairdresser's Invisible Oil Conditioner
Mandagumas
Bumble and Bumble
34 $

APSIPIRK DABAR

Formuluotė yra šešių turtingų, tačiau lengvųjų aliejų mišinys, įskaitant arganą, vynuogių raguolę, makadamijų riešutų, saldžiųjų migdolų, kokosų ir dygminų sėklų mišinį, turinčias reputaciją, nes jos yra papildomos maitinančios ir blizgesnios. UV apsauga taip pat padeda užkirsti kelią saulės džiūvimo poveikiui, o jūsų spalva išnyksta.

VIDEO: jūsų plauku dažytos spalvos kaina

Kadangi pakeičiant įprastą šitą “Bumble” ir “kamanų” formulę, mano plaukai buvo dramatiškai minkštesni, šilčiau ir silpnesni. Aš galėjau išpjauti savo lygaus geležį iš savo gyvenimo, nes mano plaukai jau nebeuzsiplėšė po to, kai jį išdžiovinau, ir visus produktus, kuriuos aš naudoju, kad iš tikrųjų sveria mano plaukus.

Nors 30 dolerių už tai būtų tikrai vienkartinis išpardavimas labai išgalvotam gėrimui, šitas jūsų plaukų šokoladas šiek tiek užtrunka ilgą kelią. Kitaip tariant, jums reikės praeiti mėnesius, kol jums reikės dar vieno etapo.