Daisy Ridley dabar yra raudona su Bobu!

“Teen Choice” apdovanojimai yra geriausi iš dviejų. Mes atvyksime parodyti ir pasilikti plaukams ir makiažui. Visada yra tik taip. daug. #looks Peek-a-boo juostelės ir glitter dūminės akys visi tą pačią naktį? Registruotis mums. Ir jūs galite įsivaizduoti, kaip susijaudinęs gauname, kai įžymybės naudoja TCA, kad debiutuotų svarbias transformacijas, a la Daisy Ridley praeitą vakarą.

SUSIJĘS: Sophie Turner padarė šiek tiek kaukės savo plaukams ir jums reikia pamatyti

Daisy Ridley pasirodymas TCA atnešė mums dvi svarbias #YAS akimirkas. Pirmasis, kai laimėjo “Choice Movie Breakout” žvaigždžių apdovanojimą už jos vaidmenį Žvaigždžių karai: “Awakens”. Antra, kai Daisy pasirodė ant scenos, priėmė minėtą apdovanojimą visiškai nauja “do. Pirmas dalykas, kurį mes pastebėjome apie Daisy plaukus, buvo tai, kad jis buvo dažytas graži geltona raudona vario spalva. Kai mes galų gale perėjome prie šio įspūdžio, supratau, kad ji taip pat sportuoja daug trumpesnį tekstūruotą bobą. Tai būtų du plaukų pokyčiai viename!

Daisy Ridley Red Hair
Kevinas Mazuras / Getty

SUSIJĘS: tiksliai ką daryti, kai jūsų makiažas prasideda

“Daisy” originalus pjovimas ir dažymas buvo atliktas “John Freida Salon UK”. Dėl apdovanojimų šou, “Celebrity Hair” Robertas Vetica papildė spalvą ir nupiešė Daisy plaukus tik mažai šiek tiek trumpesnis. Mes visi žinome supainiojimą ir paniką, kuri kyla, kai reikia iš naujo iškirpti plaukus, tačiau tikriausiai lengviau, jei būsite ištikimas profesionalas, kuris jums padės. Rožė naudojo “Leonor Greyl” “Mousse au Lotus Volumatrice” ir prekės ženklą Voluforme plaukų lakas.