“Daily Beauty Buzz”: “Sofia Vergara” užuolaidos “Bangs”

Ką jūs galite sužinoti, slinkdami per “Pinterest”? Jūsų geriausias draugas nori vestuvinių žiedų, moliūgų prieskonių yra gyvybė ir akivaizdu, šilčiausias momento kirpimas. Platformoje teigiama, kad “užuolaidų” įžvalgos siekia 600 procentų, tačiau jei to nepakanka, kad įtikintų jus išbandyti, pažvelk į Sofį Vergarą.

SUSIJĘS: Nina Dobrevas patvirtina, kad visi jaučia Bangą ir Bobą dabar

Įžymybė patvirtino, kad kraštutinio stiliaus populiarumas yra didesnis, dėvinant jį į renginį, kuriuo reklamuojamas jos naujas apatinis trikotažas, “EBY Lingerie”. Ši tendencija yra paprasta – tai yra tada, kai tukšu ir tiesiai į priekį ilgesnė, nelygus kirpimas yra atsiskleidžia centre, kaip jūs tiesiog atidarėte užuolaidas ant lango.

VIDEO: “Sofia Vergara” dabar turi puikiausias bangas

Kokia tendencija? “Celebrity” stilistas Gregorius Russellas anksčiau sakė Stiliuje norėsite panaudoti švelnų džiovintuvą su mažu kuilių plauku apvaliu šepetėliu, kad juos išstumtų nuo veido. 

Vergara nulenė likusius savo plaukus lygiu ir blizgančiu pūtimu, tuo pačiu išlaikydama savo makiažą paprastomis funkcijomis, tokiomis kaip pilkosios pražiūros ir matinės raudonos lūpos.