“Daily Beauty Buzz”: “Kat Graham” šonkauliai

Ne vienam, kad per ilgai laikytųsi tos pačios kirpyklos, Kat Graham yra mergina po mūsų pačių širdžių. Sumažėję savo siūlus į vieną iš silpniausių bobų, kuriuos kada nors matėme anksčiau šią vasarą, dainininkės šukuosenos buvo nukentėjusios po hitų, nesvarbu, ar jie pasirodys scenoje, ar vaikšto raudonuoju kilimu. 

Naujausio Grahamo išvaizda, kurią ji dėvėjo prie savo draugo, aktorės Ninos Dobrevo garbės, yra ta, kurią mes žymėjame ir planuojame kopijuoti, kad gautume mus per likusias drėgnas vasaros dienas. Ji nuplėšė gilius šonkaulius bangas virš jos kairiojo peties ir naudojo keletą bobby dėžes ant kaklo priekinės dalies, kad būtų laikomos jos sruogos. Vienas iš veidų įrėminimo stiebelių buvo paliktas, kad nebūtų ieškoma stiliaus taip pat poliruotas. 

SUSIJĘS: “Daily Beauty Buzz”: Kat Graham “Glittery Gold” akių šešėliai

Jei turite ilgus plaukus, jūs žinote, kiek sunku nusiplauti plaukus, kai tai yra tokia karšta, kad jaučiatės, kad vaikščiojate prakaito dėžute. Pažvelkite į Graham stilių, kuris yra paprastas sprendimas beveik lengvas. Norėdami pagerinti savo natūralius garbanos, spritz savo plaukus, kai jis yra drėgnas su bangos stiprinimo purkštuvu, pavyzdžiui, “R + Co” “Sail Minkšta banga” purkštuvu (29 Lt; nordstrom.com).

VIDEO: Patikrinkite Kat Graham’s Beaded Camp marškinius

Graham metalo auksinė dūminė akis ir nude lūpų blizgesio plyšys suapvalino puikias vasaros grožio išvaizdą.