Burn yourself less naudojant šį L formos garbanojimo geležį

Tai atsitinka net ir labiausiai atsargiai tarp mūsų. Nepriklausomai nuo to, kaip vis dar laikote savo garbanojimo geležį, ar kiek tai atsitiks iš jūsų odos, vienas klaidingas žingsnis gali palikti tau negerą deginimą ant kaktos ar kaklo. Jūs pastebėsite, kad patys praleidžiate korekerį per žaizdas tolesnėmis dienomis, nes paaiškinsi savo draugams, bendradarbiams ir artimiesiems, kad tai nėra Hickey. Jūs tiesiog turėjote sunkų garbanojimo geležį. Jei įrankį pakeisite kitokiu kampu, degimo rizika iškart sumažės. Tikslas: naujas “Hot Tools CurlBar” geležis.

Curling Iron Embed
Mandagumas

SUSIJUSI: Tiksliai suskaidyta, ką daro kiekvienas garbanojimo geležies tipas

Be to, unikalus lazdelės L formos dėka apsauga nuo bet kokio jūsų rankų įtempimo, be to, leidžia išlaikyti tam tikrą atstumą tarp statinės ir jūsų odos. Yra du būdai, kuriais mes norėtume jį naudoti: laikykite įrankį taip, kad barelis būtų nukreiptas žemyn arba palaikykite barelį horizontaliai. Nepaisant to, kad ji gali pasiekti 450 ºF temperatūrą, plastiko antgalis kažkaip išlieka kietas, o jūs netgi galite naudoti laikmačio funkciją, kad kiekvienas žiedas nepatektų per daug ar per mažai šilumos.

Paimkite “Hot” įrankius “CurlBar”, kuris yra dviejų barelių dydžių, “ulta.com” dabar už 90 JAV dolerių ir niekada nerizikuoja keramzių lazdos kovos rando.