Beyoncé vizualinis albumas: visos išskirtinės plaukų detalės tiesiai iš jos stilistas Neal Farinah

Beyonce - Visual Album - Hair - Neal Farinah
Courtesy Nuotrauka (3)

Marianne Mychaskiw

2013 m. Gruodžio 23 d., 14:05

Gyvenime yra tam tikrų neginčytinų tiesų, ir tai, kad Beyoncé gali atsikratyti bet kokio išvaizdžio, yra vienas iš jų. Filmuose, kuriuose yra tos pačios rūšies vizualaus albumo, žvaigždė pristatė įvairias šukuosenas, pradedant nuo jos pixie, kuris sukrėtė pasaulį su savo ilgamečiais bangomis – ir beveik viskuo. Norėdamas gauti informacijos apie kiekvieną išvaizdą, mes susidūrėme su “Bey” kirpėjos Neal Farinah, kuris sukūrė 15 iš 17 dinamiškų vaizdo įrašų, ir septynerius metus dirbo su “Knowles”. “Mes turėjome tokių įspūdingų akimirkų”, – sakė jis tik “InStyle.com”. “Aš dirbu kampanijoje ir publikacijose su ja, ji buvo pirmoji moterų menininkė, pavadinta” Glastonbury “, ir turėjau galimybę padaryti savo plaukus tiek prezidento inauguracijoms, tiek istoriniu momentu – ji dainavo už Baracką Obamą ir Pirmosios Ledynės, ir sunku paaiškinti, kaip aš jaučiausi tuo momentu, nes aš plaukus darau, manau, kad aš atstovauju kiekvienam, o aš jaučiau didžiuotis ir labai dėkingas “.

Tarsi dirbdamas 15 savo naujų vaizdo įrašų nepakankamai užsiėmęs, Farinah tuo metu dirbo su “Beyoncé” savo ponia Carter World Tour. Filmai dažnai vyko tą pačią dieną, kai pasirodė šou, ir keletą plaukų pasikeičia – jos pixie ir ilgai bobas įtraukti – visada buvo gerbėjai atspėti, ką ji norėtų pabandyti kitą kartą. “Vieną dieną žmonės pamatė ją su ilgais plaukais, trumpą plauką vieną dieną ir jie nežinojo, kas vyksta. Mes dirbome su vaizdo įrašais kelionėje, taigi kartais mums trūko daug laiko grįžti ir pakartokite plaukus “, – sakė jis. “Žmonės spekuliuoja, bet tai, ką ji daro, dirbo savo vizualinio albumo šedevru”.

Mes paprašėme Farinah pateikti mums išsamią informaciją apie kiekvieną iš savo universalių šukuosenų ir išsiaiškinti kiekvienos išvaizdos užuominą, įskaitant jos ilgas, seksualias bangos “Žiūrovų” ir jos ombre bob meno “Mine” video. 

DAUGIAU:
• Beyoncé ant jos vizualaus albumo: duomenys tiesiai iš žvaigždės
• Žiūrėkite “Beyoncé” šukuosenas – “On You”!
• 6 daiktai, kuriuos myliu apie “Beyoncé’s Surprise Album”