Ashley Graham’s hairstylist turi labiausiai genius paslaptį už tousled bangas

Nešvarūs plaukai yra viena iš didžiausių gyvenimo ironijų. Atsisakę šukuosenos, skirtos atrodyti kaip jūs išvynioti iš lovos be šepetėlio per jį, dažnai reikalauja daugelio pastangų. Tai viskas labai linksma, nes juos dažnai apibūdina kaip lengvas. Taigi, kokia yra paslaptis, kad tekstuotą, įtemptą išvaizdą pamatysite įžymybės, pavyzdžiui, Ashley Graham? Ant produkto ir krepingo lazdelės, tai gali būti technika, sławna stilistai Andrew Fitzsimmons buvo vadinamas “schmising”.

Jis iš tikrųjų yra už daugumos Kourtney K. ir Ashley Graham banguoti “dos” genijus, ir jis sulaužė visus savo geriausius gudrybius su Stiliuje.

Pirmasis dalykas, kurį jis daro, yra prep plaukai, tokie kaip “Alterna Haircare Caviar Thick” ir “Full Volume Mousse” (30 $; sephora.com), skirti padidinti kiekį. “Jei turite natūraliai tiesiai į bangą plaukus, šiurkštus sausas su difuzoriumi, kad padidintumėte savo natūralias bangas. Priešingu atveju, smūgiuokite plaukus”, – sako jis. Tada jis naudoja fliotoną, kad būtų sukurtos formos, lenkimas ir tekstūra izoliuotose vietose (nors lengviau būtų naudoti garbanojimo lazdelę) ir purškalai tekstūruojant apdailos purškimą. 

SUSIJĘS: slaptas plaukus bangų išdžiūvimas

Galiausiai, šlubavimas. 

“” Schmushing “yra iš esmės tada, kai jūs sukapote savo plaukus į rankas stiliaus pabaigoje, kad suskaidytumėte sukurtas bangas, kad jie nebūtų pernelyg tobulūs ir jums atrodytų, kad” visiškai atmesta “. Man patinka šmeižti. greito tūrio ir tekstūros “, – sako Fitzsimons. 

Dėkoju @andrewfitzsimons ir @alternahaircare už tai, kad išmokau man šnibždėti mano bangas.

“Victoria Moorhouse” (@tormoor) bendrai paskelbta nuotrauka

 

Ir tai pakeičia visą žaidimą. Kaip matote iš aukščiau esančio vaizdo įrašo, jis plaukai tarp jo rankų ištempia greitai, tai suteikia jai tekstūros tekstūros ir ištempto išvaizdos. Man jis padarė su “Alterna Haircare Caviar Style Concrete” ($ 18; amazon.com), kuris buvo įšilęs rankose, kad pridėti dar daugiau apibrėžimų bangoms. 

VIDEO: Trys būdai, kaip gauti be galūnių bangas

Paskutinis žingsnis? Šiek tiek plaukų lakas ir jūs galite laisvai pašėlti.