Ashley Benson’s Lob-Length šukuosena įrodo, kad visi gana maži liers yra Enchanted Manes

Šiuo metu gali būti teisinga tai pasakyti Gana mažai melagiai perima mūsų gyvenimus. Tarp neįtikėtinai intensyvių epizodų (#TeamEzRia) ir pagrindinės išvaizdos pasirodė kas savaitę šou, tai nenuostabu, kad mes esame apsėstas. Ir mes turime pasakyti, kad mes niekada neturime proto dėl Shay Mitchell’s Snapchat dozės (ar pavydūs mes, jos ir Ashley Benson nuolatiniai pakimba ir kelionės planai ?!) ir Ashley Benson’s style-inspo užpildyta Instagram.

Atsižvelgdama į pertrauką nuo entuziastingų šlovinimo Shay Mitchell’s pavydėtinų plaukų (nors mes probs padaryti tai vėliau), mes dabar grįžti apsidžiaugti Ashley Benson grožio pasirinkimus. Tiksliau sakant, ji sukūrė praeitą vakarą.

SUSIJĘS: norėsite pasiimti Margot Robbie dramatišką “Vampy Lip” ASAP

Hurrr

Ashley Benson (@itsashbenzo) paskelbta nuotrauka

Ashley Benson’s chameleonas, kai kalbama apie plaukų ilgį. Nors ji buvo gana lojali savo blondinei atspalviai, mes matėme jos perėjimą viskuo, nuo trumpo lobio iki jos ilgiau krūtinės ilgio plaukų. Ashley naujoji “žemyn kažkur tarp jos anksčiau Rapunzel-ilgis plaukai ir lobis, ir mes manome, kad tai puikiai.

VIDEO: 10 “Instagrams”, kurie padės jums būti gana mažais liudytoju

Jei serga madinga ilgio (vis tiek, ji vis dar vyksta stipriai!), Bet taip pat nėra pasirengusi prisiimti super ilgus plaukus, tai gali būti geras išvaizda apsvarstyti. 

Mes taip pat turime didelę reikšmę šiai rožinės bulvytės ir pica telefonų kortelei, kuri yra tiesiog mūsų telefone.