Ar miegantis ant drėgnų plaukų tikrai blogai? Mes turime atsakymą

Plaukiojimasis su šlapiais plaukais puikiai tinka papildomoms grožio miego minučioms, bet ryte jaučiasi labiau atsibunda, tai reiškia, kad jūsų plaukai yra žalingi procese?

“Šlapūs plaukai yra pažeistoje būsenoje ir reikia imtis papildomų atsargumo priemonių”, – aiškina “Matrix SoColor Celebrity Hairstylist” Nickas Stensonas. “Kadangi esate įspėjamas, kad nešdami ir nešukdami ant drėgnų plaukų, kai šepetysite ar šukėsite, tuos pačius rūpesčius reikia laikytis miego metu. Kiekvieną kartą, kai jūs mesti ar pasukite lovoje, jūsų šlapūs plaukai yra ištempti ir traukti. “

Jei negalėsite atidaryti savo akių pakankamai ilgai, kad galėtumėte visiškai išpūsti savo siūlus, Stensonas rekomenduoja plaukus džiovinti rankšluosčiu, prieš tai, kai jūsų galva pateks į pagalvę. “Jei jūsų plaukai yra geros būklės, naktį su šlapiais plaukais nesiruošia visam laikui sugadinti daiktus, o plaukai, kurie yra per daug apdorojami, apskritai nėra geros būklės”, – sako jis..

SUSIJĘS: Ką miegoti ant šilko pagalvėlių iš tikrųjų daro jūsų plaukams ir odai?

Savo medvilnės pagalvę pakeisite šilkiniu, taip pat padarysite daugiau nei tiesiog suteiksite miegamojui prabangaus vibraciją. Jei jums dažnai būna miegantis ant drėgnų plaukų, Stensonas siūlo įsigyti jūsų grožio rankovę ant šilko arba satino. “Mažesni pluoštai sukels mažiau plaukų, jei judėsite visą naktį”.

Kadangi visiškas nakvojimosi miego išlikimas yra gana nerealistiškas, jei jūsų plaukai nejaučia jūsų spintelių dangteliai, Stensonas siūlo naudoti švelninantį kremą, pvz., “Matrix Style Link Prep” sklandų valikliu (18 dol., Ulta.com), kad būtų išvengta bet kokio frizz or kinks. Ir jei esate garbanotas, naudokite apibrėžtinį kremą, pvz., Matrix Style Link Blowout Curvy Queen ($ 20; ulta.com), kad išlaikytumėte garbanos bouncy.