Ar jūsų plaukai iš tikrųjų stori, ar tiesiog tikrai tankūs?

Žinoma, kiekvieną kartą, kai bandysite traukti savo plaukus į uodeginį liemenėlį, pririšant plaukų kaklaraištį (ar du), suprantama, kad jūsų draugai, šeimos nariai, kolegos ir svetimas asmuo, esantis šalia tavęs, viešojoje vonios spintelėje yra pavydus, kad turite storos, ilgos sruogos. Tačiau, ar jūsų plaukai iš tiesų yra stori, ar jūs ką tik turite daug, ir kaip svarbu žinoti skirtumą?

“Mokymasis apie jūsų plaukų tekstūrą yra toks kritiškas, nes tuomet jūs galite tiksliai nustatyti, kokie gaminiai jums reikalingi jūsų plaukams”, – aiškina “Celebrity Hairstylist Vernon François”, kuris dirba su Lupita Nyong’o. “Tai neišvengiamai atves jūsų kelią į geriausią atsakymą iš jūsų naudojamų produktų”.

SUSIJĘS: 7 dolerių plaukų segtukas, išsaugojęs mano liūdesį ponytail

Kaip paaiškėja, tik todėl, kad jūsų odinis petys yra papildomai pilnas, tai automatiškai nereiškia, kad jūsų plaukai yra stori. Tikrovėje ji iš tiesų gali būti tanki. “Vienas iš didžiausių mitų apie plaukų storį, kurį žmonės daro, ypač jei jie turi bet kurią garbanos unciją, yra tai, kad jų plaukai yra stori, nepaklusni ir nekontroliuojami,” sako François. “Tačiau, ką jūs pastebėsite, dauguma žmonių, kurie iš tikrųjų turi garbanotieji plaukai, bet tai nėra stori ir tankūs. Taigi, kai jie ištiesina plaukus, jūs iš tikrųjų matote, kad tai gana gerai. “

Paprastai tariant, storis reiškia faktinį vieno plaušo pluošto plotį, o tankis – tai, kaip gerai uždedami plaukų folikulai ant galvos. Plaukai gali turėti didelį tankį, kuris yra tada, kai šalia viena kitos kyla daug sijų, arba yra mažo tankio, kuris yra tada, kai folikulai yra daugiau išdėstyti ant galvos. Paprastai tiesios sruogos linkusios būti tankesnės nei storosios garbanos ar afro plaukai.

SUSIJUSIOS: Šis “Styling” kremas palengvina jūsų plaukus sausai ir sausai

Paprastai jūs galite lengvai iššifruoti tankį tiesiog žiūrėdami į veidrodį. Jei pamatysite savo galvos odos pėdsakus, kai jūsų plaukai yra natūralioje būsenoje, labai tikėtina, kad esate mažai tankus. Kalbant apie storį, jei naudojate vieną tarpą tarp pirštų ir nejaučiate nieko, tikėtina, kad jūsų kryptys yra gerai.

VIDEO: “Crazy Costs of a Life of Beauty”

Ir kodėl taip svarbu žinoti, ar jūsų plaukai yra stori ir tankūs? Galėsite pasirinkti tinkamus produktus, kurie tikrai pagerins jūsų plaukus. “Jei turite garbanoti plaukus, galite naudoti produktus, kuriuose yra per daug sulfatų, ir galų gale išdžiūti plaukus ir palikite tai gana negyvas. Naudodami tiesus plaukus, galite naudoti jonų ir voluinamuojantį šampūną netinkamu būdu ir baigti tikrai riebus plaukus. Taigi, nežinodamas, kaip jūsų plaukai tikrai elgiasi, jie dažnai gali turėti neigiamą poveikį jūsų plaukams “, – aiškina François.