Alessandra Ambrosio gauna Bangas, įtikina jus pagaliau pasikviesti savo saloną

Po Victoria’s Secret pasibaigus vakarėliui …. Akivaizdu, kad laikas baigti visą plaukų pokyčius? Mes sakome, kad maždaug po savaitės po “Victoria’s Secret” mados šou televizijos debiuto, legendinis Angelas Alessandra Ambrosio nuėjo ir gavo spąstus. “Celebrity” naudotojų sąrašas vis auga, bet kai pamatysite Ambrosio ilgą, ploną kraštą, tikriausiai norėsite ir jų..

Fiksuojantis Frankie Foye pasirodė “Instagram pic”, apjuosdamas modelio spąstus už slaptą projektą. Kai kurie kiti paslaptingo šaudymo modeliai buvo Elsa Hosk ir Bella Hadid, ir visi vaizdai, kuriuos mes iki šiol matėme, yra jų lagdymas ir kabinimas ant paplūdimio (taip, iš tikrųjų mes esame pavydūs) mielose maudymosi kostiumose. 

Alessandra Ambrosio Haircut Insta - Embed
alessandraambrosio / Instagram

“Ambrosio” taip pat paskelbė kelis spragtelėjimus iš naujo išvaizdos, o įvairiakryptė sprogimai yra puikus aksesuaras jos buko vidinio ilgio pjūviui, kuris yra didžiulis skirtumas nuo ilgų, tekančių plaukimo bangų, kurias ji dėvėjo kilimo ir tūpimo takui. 

let’s cut bangas! ✂️ posti✂️ į @alessandraambrosio #fyrefestival #rockstarclient #secretproject #privateisland #mu @cgonzalezbeauty #hairassistant @ lyndz715 #photoopmanagement @photoopmanagement

Nuotrauka paskelbta frankiefoye (@ frankiefoye) apie

Sala vibes ���� #aunatural #foreveronvacation #classic # juoda ir baltymai, padaryta @ adamfranzino #glamz @frankiefoye @cgonzalezbeauty

Nuotrauka, kurią paskelbė Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio)

 

Fyre Island ��☀️ingas # mondaymood #foreveronvacation #Bahamas �� @frankiefoye

Nuotrauka, kurią paskelbė Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio)

 

SUSIJĘS: Kaip gauti savo Cowlicks kontroliuoti, tiesiai iš privalumų

Nors mes negalime patvirtinti, kad jie yra tikri (jie labai gerai gali būti įrašai), mes turime atsisakyti jos šukuosena įgūdžių. O jei Katie Holmes, Chloë Grace Moretz ir Marionas Cotillardis nepatikėjo jus paskambinti savo stilistui, galbūt šis VS modelio magiškas pjūvis bus.