7 Kondicionieriai, kai jūsų plaukai džiūsta nei jūsų humoro jausmas

graži Hair
Copyright 2017 Treasures & Travels / Stocksy

Erin Lukas

16 d., 2017 m. @ 14:45
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Vienintelis dalykas, kuris yra sausesnis nei mano humoro jausmas, yra mano plaukai, išskyrus tai, kad nieko nepaprastai žavisi pernelyg šilumos stiliaus ir spalvų apdorojimo, kad aš įdėti savo sruogų. Dažniausiai mano plaukai yra neaiškūs, švelnūs ir trapūs, kai jie neturi būti tokie.

Jei susidūrėte su panašiomis kovomis, įsitikinkite, kad naudojate drėkinančią kondicionierių po šampūno, padėsite išlaikyti sveiką, blizgantį, lygaus ir, svarbiausia: drėkinamus plaukus. Nors šampūnas yra būtinas plaukų valymui nuo purvo, aliejaus ir produkto kaupimo, jis taip pat gali išbarstyti plaukus iš natūralių eterinių aliejų. Tai gali sukelti sausų sruogų arba pabloginti situaciją, jei jūsų plaukai jau yra dehidratuoti.

Taigi, ką turėtumėte ieškoti, kai rinkitės drėkinančią kondicionierių, kad pridėtumėte prie savo dušo kabinos? Patikrinkite buteliuko gale, kad maitintumėte ingredientus, kurie padėtų užpildyti jūsų plaukų drėgmę. “Davines” natūralus Momo kondicionierius, supakuotas su vandeniu turtingu Cartucciaru melionu, “Bumble” ir kamanėlio eteriniu aliejumi sumontuotu kondicionieriumi ir “Dove” buteliuku, kurio paskirtis yra ir sausų plaukų, taip pat yra tik keletas variantų, kurie atliks darbą..

Palaikykite, kad geriausi maitinamieji kondicionieriai būtų naudojami labai sausiems, trapiems plaukams.

VIDEO: 5 “Makeup Kit Essentials” – mažiau nei 50 USD