6 šukuosenos, kad švelnus plaukai atrodytų storesni

Hailey Baldwin
Dimitrios Kambouris / “Getty Images” “Bert Marcus Productions”

Erin Lukas

Liepos 11 d., 2018 m. @ 11:45 val
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Neleiskite pernelyg gerai pasakyti apie tai, bet jei turite rafinuotų gijų, yra tikimybė ir noras, ir praleido milijardą dolerių produktams, skirtiems išsamesniems plaukams. Ne daug naudos. 

Ir dabar jūs supratau, kad iš tiesų negalite pakeisti natūralios jūsų plaukų struktūros. Tačiau, kad jūsų plaukai atrodytų storesni, taip pat lengva perjungti savo stilių. Tai ne taip, kaip kiekviena garsenybė su pavydėta krūva bangos tiesiog atsitiko, kad gimti su plaukų perteklius. Jie turi įrankius (ir privalumus), kurie yra prieinami, kad galėtų kuo geriau pasinaudoti savo turimomis galimybėmis. Taigi, pažvelkime iš jų dvi ar dvi, ar mes?

Iš “Gabrielle Union” tekstūruotos mažos bandelės iki Laura Derno šoninės valomos bangos mes sukūrėme šešis raudonų kilimėlių šukuosenas kiekvienam plaukų ilgiui ir tekstūrai, padedančiam ploni plaukai atrodyti stores ir pilni kūno. Laikykitės przewijanie savo kitą eiti į stilių.

VIDEO: kaina, kaip nusiprausti plaukus