6 trumpi šukuosenos, kiekvieną šia vasarą

Selena Gomez
Kevin Winter / Getty Images

Erin Lukas

09.07.2018 @ 13.00 val
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Nėra jokių geresnių laiko, nei vasarą, nulupti visus plaukus. Nepakanka pasiteisinti, kad daugiau prakaituotų kojinių įstrigtų kaklo, tačiau šiuo metu galime matyti, kokie stiliaus variantai yra trumpi plaukai, patikrinti 2018 m. Vasaros tendencijas.

Net ir trumpai išreiškiant pareiškimą, vis tiek galite gauti tokį norą, kad laikas nuo laiko keisis savo stiliumi – tik jūs turėsite tai padaryti, kad nebūtų išmesti plaukų į minkštą ar mažą ponytailą. Tačiau atrodo, kad mažiau plaukų reiškia mažiau stiliaus parinkčių. Nesvarbu, ar turite bobą ar piksi, raudonas kilimas yra įrodymas, kad jūsų pjaustymas gali išnaudoti visas rūšis.

VIDEO: Mila Kunis’s New Haircut įtikins jus išbandyti kampinį Bobas šią vasarą

Tiesiog leiskite trumpajam laikui švęsti kaip savo stiliaus įkvėpimo: nuo Selenos Gomezo susuktos, nepagrįstos naštos iki Zoë Kravitzo įtemptos pixie, tai yra šeši stilius, kurių kiekvienas su trumpu plauku ketina išbandyti šią vasarą.