6 priežastys, kodėl jūsų plaukai atsilaisvina ir kaip tai sustabdyti

Jei jūsų plaukai išnyksta, gera žinia yra ta, kad jūs ne vieni. Blogos naujienos: yra keletas priežasčių, kodėl jūsų kryptys yra silpnos ir pritraukiančios, ir jūs kaltas dėl visų jų.

Kadangi lūžimas nėra lygių, sudarančių gerus plaukų laikus, dalis ir, svarbiausia, nėra naudinga jūsų plaukų sveikatai, mes kreipėmės į du geriausius stilius, norėdami išsiaiškinti dažniausiai pasitaikančias plaukų lūžio priežastis ir kaip sustabdyti juos gerai.

SUSIJĘS: geriausi plaukų šepečiai kiekvienam ir kiekvienam poreikiui

1. Cheminis poveikis

Kiekvienas, kas reguliariai spalvina plaukus, žino, kiek kovos gali būti stiprios ir sveikos krypties išlaikymas, nepaisant griežtų cheminių medžiagų poveikio. Per daug sunku su balinimo priemone gali suskaidyti plaukus į odą, o tai savo ruožtu sukels jį. “Šie chemikalai lėtai suskaido plaukų kaukolės sluoksnį, kuris yra kaip skydas”, – aiškina “Suave Professionals” garsenybių stilistai Marcusas Francisas. “Viduje yra viskas gerai, taigi, jei spalvuojate per daug agresyviai arba per dažnai persidengiate spalvą, tai lėtai sulaužys odelę. Kai kauliukai pasidarys pavojus, jis sulaužys”.

Pranciškus siūlo pasikalbėti su savo spalvininku, kad galėtumėte nuspręsti dėl švelniausių jūsų plaukų varianto. Jis taip pat rekomenduoja susitikti su jūsų plauku, kuris yra 1-2 dienos purvinas. “Jūsų plaukų natūralūs aliejai padės apsaugoti jį nuo to, kad jie jautrūs patiems chemikalams”, – sako Francis. “Bet jūs nenorite, kad tai būtų pernelyg purvinas, nes tada cheminė medžiaga nepasieks plaukų”.

Tarp spalvų susitikimų galite plaukus maitinti aliejumikaip kokosas, avokadas ar agranaskuri padės atstatyti vidinį drėgmę.

2. Per daug šilumos stiliaus

Priklauso nuo jūsų karštų įrankių? Naudojant plokščią geležį, garbanojimo lazdelę ar perpūsdami džiovyklą, gali būti priežastis, dėl kurios jūsų plaukai išnyksta. “Šiluma yra pagrindinė problema, kai kyla žalos plaukai”, – aiškina “Spoke & Weal” salonų įkūrėjas Jon Reyman. “Kad to išvengtumėte, investuokite į kokybiškas priemones. Jie pagaminti naudojant geresnes medžiagas ir inžineriją, kad padėtų apsaugoti plaukus”. Reyman taip pat teigia, kad kartu su tinkamomis priemonėmis taip pat galima išvengti lūžių, kai preparatai, pagaminti iš šilumos apsaugos, tokie kaip “Aveda Brilliant Damage Control” (21 USD; nordstrom.com).

Norėdamas dar daugiau draudimo, Francis siūlo vieną kartą per savaitę “šilumos įrankius sabbatic” ir naudoti sausą šampūną, pavyzdžiui, “Suave Professionals Natural Refresh Dry” šampūnas (4 dol., Walmart.com), siekiant pagerinti stilių, kurį dirbate. “Tai palengvina aliejų, kurio nenorite, bet išsaugo natūralų aliejų, kurį norite”, – sako jis.

Jei jums reikia pasiekti savo karštuosius įrankius, kad galėtumėte prisiliesti prie jūsų stiliaus, pasukite šilumą į vidutinį lygį. Reimanas taip pat rekomenduoja laikyti įrankį plaukams tik pakankamai ilgai, kad nustatytumėte stilių. “Žinodamas tai, galima pašalinti plauko žalą ar deginimą”, – sako jis.

3. Per plauti plaukus

Tai tiesa: jūsų plaukai gali būti taip pat švarus. “Per plauti gali būti džiovinimas plaukams, nes jai reikia natūralių aliejų šepečiu visą laiką, kad jis būtų sveikas,” Reyman sako. Jūsų plaukų tipas lemia, kaip dažnai plauti plaukus. Jis rekomenduoja, kad švelnus plaukų šampūnas būtų mažesnis ir labiau kondicionuojamas, o sausiems arba šiurkščiavilniausiems plaukams reikėtų šampūniuoti ir mažiau kondicionuoti. “Nesvarbu, kokio tipo plaukai turite, vengti šampūnų, dėl kurių plaukai tampa trapūs ir sausimi, galiausiai gali sugadinti”, – sako jis..

VIDEO: kaina, kaip nusiprausti plaukus

 

4. Plaukų kirpimas per daug

Pasikliaujant plaukų išdrozinimu ar nugaros skausmais, dėl papildomo tūrio gali atsirasti lūžių. Pranciškaus sako, kad nenaudojate plastikinių šukių ir pasirinksite minkštą šepetėlį, panašų į Masono Pearsono kulto šunų šerių įrankį (150 dolerių; nordstrom.com), kuris yra švelnesnis plaukams. “Naudojant minimalų trinties kiekį tarp šepetėlio ir plaukų, tai bus apgauti”, – sako jis. “Be to, aš nebūčiau erzina ant plaukų lakas, nes dėl to plaukai tampa jautresni.”

5. Per daug per ilgai Sumažėjimai

Galbūt manote, kad daugiau laiko, kada jūs einate tarp kirpimo priemonių, automatiškai reiškia, kad jūs turėsite ilgiau, tačiau tiesa yra visiškai priešinga. “Jūs iš tikrųjų prarasite ilgį, nes jūsų stilistas turės iškirpti visus pažeistus galus”, – sako Francis.

Kad išvengtumėte susmulkintų galų ir plyšių, Reyman siūlo kas 8-10 savaičių išsivalyti. “Jūsų taukų išvalymas yra gyvybiškai svarbus sveikiems plaukams”, – sako jis.

6. Trintis iš pečių krepšių

Mesti savo krepšį per pečių yra kažkas, kad mes visi darydami be minties du kartusbet tai tikrai gali pakenkti plaukams. “Bet kuris jūsų plaukų slėgis ar deformacija gali sugadinti”, – aiškina Reimanas. “Juostos trauka ir trintis ir krepšio svoris gali sukelti stresą jūsų galuose ar sluoksniuose.”

Abu stilistai teigia, kad daugiau dėmesio gali padėti išvengti lūžių iš jūsų kasdieninių maišų. Reimanas taip pat siūlo, kad jūsų plaukai grebdavo ir atitrauktų jį į priešingą pečių prieš pasiimdami maišelį.