5 Sumažėjimai, kurie pakeis lobį 2018 m

Sumažėjimai That Will Replace the Lob
Charley Gallay / Getty Images; Astridas Stawiarzas / “Getty Images”

Erin Lukas

Lapkritis 23, 2017 @ 10:15
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Nesvarbu, ar jūs manote, kad po “Naujųjų Metų, Naujojo Tavo” mantra yra sūrio, nėra geresnių galimybių nei kitų metų pradžioje, kad pasidarytumėte iš savo plaukų žievės, pradedant nuo šviežios nauju pjūviu.

Jei 2017 m. Mus išmokys, tai yra ta, kad lobis niekur nesirengia – dėl geros priežasties. Pečių ir ganymo ilgis yra visur glostantis kiekvieno veido formos ir daugelio plaukų tekstūros. Tačiau, jei jūsų santykiai su jūsų lobis jaučiasi pasenusiais, yra keletas gabalų, kad galėtumėte įsivaizduoti, kad ketina tapti 2018 m. Didžiausiu plaukų tendencija.

Dramatiškas ar subtilus plaukų pokytis priklauso nuo jūsų, tačiau pjūviai, kuriuos stebėjome ant raudono kilimo, turi visas pamatus. Katie Holmeso sluoksniuotojo piksiuko ir Kerio Vašingtono bukas ir kirpimai yra tik keletas stilių, kuriuos ketinate pamatyti visur naujųjų metų.

Palaikykite penkių kirpimų, kurie 2018 m. Pakeis.

VIDEO: “Crazy Costs of a Life of Beauty”