5 kartus Brado Pitto filmo šukuosenos nustebino mus

Bradas Pitt - The Big Short
Mandagumas

Tessas Kornfeldas

2015 m. Gruodžio 17 d., 11.30 val

Paprastai aktoriams fiziškai paversti save filmo vaidmeniu, o Bradui Pittui tai yra pro. Savo 25 metų karjeros metais jis eksperimentavo su savo kūnu, jo balsu ir plaukais, kad žaisdavo įdomių personažų žingsnį iš Pietų autostopininkų (Thelma & Louise) prie Hillbilly II pasaulinio karo kareivio (Inglorious Basterds) Bendra visų jo transformacijų tema: keramieji plaukai.

Tiesiog paimk savo naujausią išvaizdą “Big Short” pavyzdžiui. Filme apie finansų sistemos žlugimą 2007-2008 m. Pittas vaidina Ben Rikertą, pensininką “Wall Street” bankininką, kuris turi antakius, druskos ir pipirų plaukus ir visą barzdą. Jo šalmo šukuosena taip skiriasi nuo jo įprastų gijų, kad daugelis manė, kad tai nebūtinai galėtų būti jo paties. Galų gale, jo bendraautoriai Steve Carell, Ryan Gosling, ir Christian Bale nešioti perukai filmavimo metu. Bet Pittas buvo tikras: “Tai yra keletas painiavos. Mano ne perukas! “- sakė jis atrankoje.

Tai nėra Pitto pirmas didelis ekrano pakeitimas. Nuo dangaus, smailo ir tiesiai įtempto, slinkite žemyn, kad pamatytumėte jo ekrano šukuosenas, kurios buvo tikrai įsimintinos.