5 būdai, kaip dėvėti netinkamą ponytail, kai esate ne nugaros klasėje

Dakota Johnson
Pascal Le Segretain / “Getty Images”

Erin Lukas

2018 m. Vasario 23 d., 11.00 val
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Yra viena priežastis, kodėl netyčia ponytail yra tavo pirštinė, skirta ankstyvo ryto spinčių klasei: tai neįtikėtinai paprasta.

Žinoma, tai yra praktinis žingsnis, kai jūs praplatėjote iš lovos tik pakankamai laiko pasiruošti ir prijunkite prie treniruoklių salės prieš prasidedant klasei, tačiau “updo” taip pat dirba tam tikromis progomis, pavyzdžiui, pirmosiomis dienomis ar greitais pietumis su kolegijos kambario drauge, kai Norite, kad šaunu šukuosena atrodytų kaip tu taip pat daug pastangų tai padaryti.

Brian Zinno, “Niujorko” “Antonio Prieto” kostiumų salonas, sutinka, kad šukuosena yra kvaila, jau nekalbant apie greitą ir paprastą naktį.

Kai nenorite eiti į sporto salę ir norėtumėte praleisti keletą papildomų minučių, kad sukurtumėte ponytailą, jis rekomenduoja plaukams plaukuoti dideliu garbanojimo lazdele, prieš jį traukiant. “Surinkite savo plaukus savo rankomis ir greitai ir švelniai nuplaukite visus plaukus į elastingą (dar kartą siekiama, kad jis atrodytų nepriekaištingai, todėl kai kurie smūgiai ir sagtys gerai), – sako Zinno. “Švelniai atgal nuplaukite jį šukomis, pirštais ir pūkais”.

Palaikykite penkių būdų, kaip įžymybes, dėvėti raišteliu ant raišo kilimo, kartu su patarimais, kaip kopijuoti atvaizdus.

VIDEO: kaina, kaip nusiprausti plaukus