2016 m. Madingiausių plaukų spalvos terminai

Gyvenimas būtų nuobodus, jei sakytume, kad šilčiausias metų plaukų spalvos tendencija buvo tiesiog “blondinė”. Taip pat būtų neįtikėtinai klaidinga, jei tai padarytume, nes yra apie šimtą skirtingų blondinių atspalvių ir kitų sudėtingų ir tiesiog šiuolaikiškų plaukų tonų. spalvos, kurios šiais metais dominavo jūsų “Instagram” pašarų. Ir jei jums reikia atnaujinti, kad galėtumėte patekti į saloną su tinkamomis nuotraukų nuorodomis ir pasitikėjimą, kad nebūsite visiškai apgailestauju ar nusivylęs, jūs patekote į teisingą URL, mano draugą. Žemiau pateikiame keletą karščiausių metų plaukų spalvų tendencijų. 

Moliūgų prieskoniai

Na, jis neatrodo kaip jūsų PSL puodelio vidus, bet jis remiasi rausvomis ir šiltaomis rudomis spalvomis, kurias norite susieti su moliūgu. “Tai vario spalvos bazė su aukso spalvomis,” – aiškina Niujorko Nunzio Saviano salonui priklausanti “Colorado” Stephanie Brown. Ji sako, kad spalvos “labai krenta” ir nurodo rudens lapų paletę.  

“Matrix SoColor” “Celebrity Stylist” George’as Papanikolas sako, kad jei tau papildo šiltos spalvos tonai, tai tvirta galimybė. “Vario ir oranžinės spalvos tonai yra geresni už atvirus odos tonus, o medus ir gintaras geriausiai tinka tamsesniems odos tonams”, – sako jis. “Kad jūsų moliūgų prieskonių plaukai atrodytų energingai, naudokite spalvinį šampūną, pvz.,” Matrix Total Results “,” Spalvotas apsėstas šampūnas ir kondicionierius “, kuris sumažina išblukimą.”

Laiminga 1-oji rudens diena! ���� Mes mėgsta šį Moliūgų prieskonį @presleypoe … LATTE! Paspauskite nuorodą “bio”, kad gautumėte visą informaciją! #pravana #chromasilk #pumpkinspice

Nuotrauka, kurią paskelbė #PRAVANA (@ pravaana)

Pastelė nieko

Hilly Baldwin neseniai atliktas dažų darbas įrodo, kad rožiniai plaukai niekur niekur nebus. Mėlyna, oranžinė, violetinė, jūs ją pavadinsite, įžymybės, grožio dienoraščiai, o jūsų draugai greičiausiai tai padarė. Taip pat galite pateikti šią informaciją “Unicorn Hair”, FYI. 

Mano minia !! @ chadcveach @ juliaveach ��

Hailey Baldwin (@haileybaldwin) paskelbta nuotrauka

Tigro akis

Papanikolas šią plaukų spalvą apibūdina kaip brunetinę atspalvį, sukurtą rankomis dažytos medaus ir minkštos rudos spalvos. Ir jei jūs ne vienas plaukų spalvos priežiūros, “Tiger Eye” verta apsvarstyti. “Jie ne tik turi gražią spalvą, bet ir visada tokia subtili, kai ji auga, todėl nereikia jaudintis dėl griežtų šaknų”, – sako Džordžas. Pažvelkite į įžymias vietas, tokias kaip J.Lo arba Džesika Alba.. 

Tigereye kosa novi je trend, www.fashion.hr #tigereyehair #hair #haircolor #glossy #beauty

Nuotrauka paskelbta FASHION.HR (@ fashionhr)

Džinsiniai plaukai

Kodėl riboti savo meilę džinsinio audinio džinsais ir mygtukų viršūnes, kai galite dėvėti įspūdingą šešėlį ant galvos? Kaip rodo pavadinimas, ši plaukų spalva tendencija yra insopas iš medžiagos, naudojamos jūsų mėgstamiausių mėlynų džinsų. Vietoj tamsaus atspalvio ryškiai mėlynos, šis atspalvis imituoja spalvų gradientą ir išblukimą jūsų džinsuose. Rudas šį atrodo kaip “dulkingai pilkas bliuzonas” arba “viskas” arba “ombré” ir priduria, kad jis idealus “patraukliam žmogui, kuris mėgsta žaisti su skirtingomis spalvomis ir rizikuoti”. 

Apocalypse Now // ��: @ xjenn3

Nuotrauka, paskelbta “Shady On Deck” (@shadyondeck)

Rozinis auksas

Kaip juvelyriniai dirbiniai, kuriuos nusipirkote dideliais kiekiais, 2016 m. Rožinis auksas buvo tikrai “dalykas”. Brownas mums sako, kad šią spalvą galima apibūdinti kaip šviesią visišką rožinį su geltonomis spalvomis. “Naudodami šią plaukų spalvą galite nešioti mažiau makiažo, nes rausva spalva išnaudoja jūsų funkcijas”, – paaiškina ji. Mano nuomone, tai subtilus būdas atsinešti rožinius plaukus, neužpilkdamas raudonos spalvos. 

#RoseGoldHair ��UNGRANCERealizuojami mokykliniai drebėjimai tvirto advokato pareigas �� #hotpinkhair # salonų šukuosena # sumušimo # ombre # blondinai # baladžė # štausmoskovas # štaunas # sveikos vulkanizacijos #hair #hairblond #haircolor #highlighting #blond #beauty #balayage #beautyinsider #alexkontier # kontier #labiosthetique #labiosthetiquerussia #fibreplex #fibreplexeffect #moscow #hostyrist #colorist #ilovekontier #kontierrussia

Nuotrauka paskelbta ŠATUSH BALAJAS ALEX KONTIER (@ alekskontier)

Šokoladiniai rausvi plaukai

Rudas šį plaukų spalvą apibūdina kaip “turtingą vidutinio iki tamsiai rudo pagrindo spalvą su dulkiu pinku ombrė” ir dažnai turi “švelnią” jausmą. Tai panašu, jei šokoladiniai plaukai ir rožiniai plaukai susitiktų ir turėjo kūdikį, tad jūs suprantate, kodėl tai buvo toks “Instagram” įvykis dabar, tiesa?

Pradinis skepticizmas tapo visišku manija. Aš myliu plaukus, ir aš myliu šią moterį! Еним

Nuotrauka, paskelbta Bushwick Brooklyn Hair Painter (@hannahthepainter)

2017 m., Jūs esate!