11 Pretty Lauren Conrad šukuosena Kiekvienas gali meistras namuose

Lauren Conrad - Lead
John Sciulli / Getty

Victoria Moorhouse

Lapkričio 7 d., 2017 m. @ 15:30
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Jei Lauren Conrad kada nors turėjo blogą plaukų dieną, tai niekada nebuvo dokumentuota. Mes pavydome jos storais, blizgiais, pabrėžtais pluoštomis nuo tos dienos, kai mes turėjome žemutinę dalį mažame Kalifornijos miestelyje, pavadintame “Laguna Beach”, ir akivaizdžiai prieš Speidžio dramą. Tačiau jos visiškai netvarkingos blondinės bangos ir didžiulės balerinės bandelės neturėtų nustebinti – garsenybė yra kažkas iš savo grožio gurbo, be to, kad sukūrė gražiausią “Instagram” pašarą. Atgal į 2012 m. Ji paskelbta Lauren Conrad Beauty, vadovas, į kurį įgyjama ne tik jos parašas “kačių akys” ir “pintinės”, bet ir jūsų paties rutinos kūrimas.

Tačiau geriausia dalis apie Lauren Conrado šukuosenas? Nors jie neįtikėtinai elegantiški, jie taip pat yra gana paprasti atkurti be “Celebrity Glam” komandų, nes mes galime susidurti su jais, o ne daugelis iš mūsų. Čia mes suapvalinome keletą dalykų, kuriuos galite visiškai apginti namuose, naudodami pūstuvo džiovintuvą, garbanojimo geležį, kai kuriuos “Bobby” kaiščius ir galbūt trijų dalių pynę.

VIDEO: Grožio pokalbiai su Laurenu Konradu