Suknelė kaip tavo mėgstamiausia garsenybė, apsipirkdami savo geriausiais mados gabalais nuo 2016 m

Šventė Style Gift Guide - LEAD
Freddie Baez / startraksphoto.com; Michael Stewart / GC Images; BKNY / AKM-GSI
Anna Hecht
(TEKSTAS)

ir Marina Budarina-Sánchez
(ATASKAITŲ TEIKIMAS)

2016 m. Gruodžio 31 d., 13.00 val
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Įžymybės, jie yra kaip mes! Išskyrus … jūs žinote, jų asmeniniai virėjai, stilistai, treneriai ir, o taip, A-lister statusas. Tačiau bet kokiu atveju, prabangus gyvenimo būdas panaikinamas, nes daugelis iš mūsų negyvena kaip garsenybės, nereiškia, kad mes negalime bent jau suknelė.

Heck, imk Taylor Swift pavyzdžiu. Ji yra 27 metų ir garsėja jau dešimtmetį. Nepaisant to, ji vis dar yra kasdieninis galas, kuris jau buvo pastebėtas, dėvėdamas visiškai prieinamą (ir šukuojamą!) Medžiojamųjų batų paltą (452 ​​USD, iš pradžių 645 USD; shopbop.com). Arba liudytojas supermodelis, Kendall Jenner. Ji dėvi “Levi’s” (275 dolerių; barneys.com) išleistos vaikino džinsus, kaip tai nėra dalykas. 

Geriausia dalis yra, todėl galite, kai įsigysite mūsų naujausius šventinius įkvėptus mados radinius žemiau. Su naujais metais mes palikome ne 2016 m. Tendenciją. Laikykitės slinkties, kad galėtumėte sužinoti, kurie dizaineriai šimtmečius naudojo jūsų mėgstamiausias šventes – ir sužinokite, kur galite gauti ir tavo..