17 “Celebrity” patvirtintų automobilių sėdynių

Garsenybė Approved Carseats Lead
Samiras Husseinas / “WireImage”
Hana Asbrink

ir Marina Budarina-Sánchez

Kovo 27 d., 2017 m., 9.00 val
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Kai tikitės, vežimėlio išėmimas dažnai yra vienas iš didžiausių jūsų užduočių sąrašo prioritetų. Tai uždavinys, kuris nėra labai panašus į automobilio pirkimą: gali būti sudėtinga rasti puikiai funkcionalų, tačiau stilingą važiavimą važiuojant jūsų kūdikiu (taip pat ir įvairiomis kitomis prekėmis). Panašiai kaip ir automobilio pirkimas, dažnai tai gali būti kelio bandymai. Tačiau nepamirškite, kūdikiui pirmiausia reikia automobilių sėdynės – tiesą sakant, daugelis ligoninių netgi leis jums išeiti iš patalpų be jūsų džiaugsmo paketo, saugiai įrengto tinkamai įrengtoje automobilio sėdynėje.

VIDEO: Kaip išvengti vaikų sunaikinimo

 

Taigi, kol jūs keliaujate į automobilių sėdynių tyrimą, pažvelkite į kai kurias iš mūsų mėgstamiausių įžymybių ir jų pasirinkimų žemiau. Nuo kilnios kūdikio fazės iki šurmuliuojamos berniuko, ten yra automobilio sėdynė kiekvienam poreikiui ir kiekvienai sparčiai besikeičiančiai jūsų mažo augimo stadijai.