We hebben 35 winkels gevonden die elke tengere vrouw moet weten

Het is geen verrassing hoe moeilijk het is om kleding te vinden die past bij petites. Maar maak je klaar om je te verheugen-tDe kleine markt groeit veel. We hebben een A-to-Z gids samengesteld van de beste petite-vriendelijke winkels die er zijn. Van grote ontwerpers tot niche online boetieks, dit zijn de 35 winkeliers waar u tijdens uw volgende spree op moet letten. 

1. Allison Izu, allisonizu.com

Allison Izu besefte al snel hoe ontwerpers het petite frame over het hoofd zien. Op 5’2 “besloot ze om deze leegte in de markt te vullen met haar persoonlijke merk dat specifiek gericht is op kortere vrouwen. 

2. Anthropologie, anthropologie.com

De schoonheid van Anthropologie is hoe inclusief het is voor petites. Met een complete sectie gereserveerd, zijn de meeste verkochte items gewoon kortere versies van hun collecties. Nu kunt u genieten van dezelfde stukken als alle anderen.

3. Aritzia, aritzia.com

Maten lopen zo klein als een XXS, dus u hoeft zich geen zorgen te maken over kortere verhoudingen bij Aritzia.

4. Asos, asos.com

Met zijn eigen trendy petite sectie, Asos is een hub voor de nieuwste stijlen.

5. Banana Republic, bananarepublic.com

Ga naar de petite sectie van Banana Republic voor geweldige zakelijke casual vondsten.

6. BCBG, macys.com

Grijp landingsbaan ziet er voor jou bij BCBG uit.

7. Boden, bodenusa.com

Dit in Groot-Brittannië gevestigde merk begrijpt de kleine figuur volledig en heeft perfect geproportioneerde kleding.

8. Bomb Petite, bombpetite.com

Bomb Petite is meer dan alleen een website – het is een online community voor petites. Kies hier stijltrucs samen met designer-petite items.

VIDEO: Three Ways to A Denim Jacket

 

9. Boohoo, boohoo.com

Met zowel een plus als een petite-sectie heeft Boohoo stukken voor alle maten.

10. Brandy Melville, brandymelville.com

Vaak gecategoriseerd als een tiener merk, ga naar Brandy Melville voor kleinere items.

11. Dorothy Perkins, dorothyperkins.com

Als een van de grootste retailers in het Verenigd Koninkrijk, heeft Dorothy Perkins een brede selectie, waaronder een leuk klein gedeelte.

12. Draper James, draperjames.com

Op 5’1 “channelt Reese Witherspoon haar zuidelijke charme en kleine lijst in Draper James. De collectie biedt kleine maten die petites ten goede komen.

13. Eileen Fisher, eileenfisher.com

Neem een ​​adempauze met de relaxte, moderne petite-specifieke selecties van Eileen Fisher.

14. H & M, hm.com

Als een groot commercieel merk heeft H & M maten voor iedereen.

15. J. Crew, jcrew.com

Kleermakers zijn niet langer nodig met het petite-gedeelte van J Crew.

16. Jeetly, jeetly.com

Let op de revolutionaire collectie van Jeetly, elk item is gemaakt met precieze petite metingen die resulteren in de perfecte pasvorm.

17. Kenzo, kenzo.com

Bekend om zijn kleinere silhouetten, bekijk Kenzo’s kleine tanks, tees en sweaters.

18. De Limited, thelimited.com

Met kortere kleurenopties is The Limited een go-to voor professionele nietjes.

19. Loft, loft.com

Loft heeft een moderne kijk op casual kleding die speciaal is gemaakt voor petites.

20. Lord & Taylor, lordandtaylor.com

Van Michael Kors tot Nic + Zoe, Lord & Taylor ronden handig kleine artikelen op één plek bij elkaar.

21. Miss Selfridge, missselfridge.com

Miss Selfridge behandelt huidige trends met petite-specifieke stukken.

22. Missguided, missguidedus.com

Missguided heeft misschien geen klein gedeelte, maar de afmetingen zijn klein.

23. NastyGal, nastygal.com

NastyGal heeft gewaagde, nauwsluitende stukken die elke petite frame flatteren.

24. New York & Company, nyandcompany.com

Van sportkleding tot pakken, New York & Company kan een one-stop-shop zijn voor al uw kastbehoeften.

25. Nordstrom, nordstrom.com

Nordstrom is een ander warenhuis met een felbegeerde petite sectie.

26. Paige Denim, paige.com

Van leer tot roze denim stoffen, Paige Denim heeft elke denkbare jeans die bij elke petite girl’s stijl past.

27. Petite Shop, thepetiteshop.com

5-voet oprichter Elizabeth Bates had genoeg met dure afstemming en gebrek aan opties voor haar frame. The Petite Shop is haar online boetiek die petite-vriendelijke ontwerpers bij elkaar brengt.

28. Mooi klein ding, prettylittlething.com

De naam van de site legt alles uit. Bekijk de mooie, kleine vondsten voor jezelf.

29. Ralph Lauren, ralphlauren.com

Neem de petite friendly prêt-à-porter collectie van Ralph Lauren van startbaan tot realiteit.

30. Hervorming, thereformation.com

De “Do not Call Me Cute” -collectie elimineert de kleine worsteling perfect. 

31. 7 For All Mankind, 7forallmankind.com

Het merk breekt grenzen en stemt alle stijlen af ​​op het petite frame.

GERELATEERD: 17 winkels die superhandige wijzigingsservices bieden

32. Theorie, theory.com

Met kwaliteitsstukken biedt Theory luxe, kleine opties.

33. Tobi, tobi.com

Tobi is een rustige kleine site met kleine afmetingen.

34. Topshop, us.topshop.com

Topshop heeft een modieuze petite sectie met de nieuwste stijlen.

35. Uniqlo, uniqlo.com

Met een in-store zoomservice, beperk jezelf niet tot Uniqlo.