Combo’s voor koud weer: The Hat-Scarf-Glove Trios die je echt wilt dragen

Als je zoiets als wij bent, dan is de kans groot dat je een overvolle mand met koude weersomstandigheden hebt, een kleurrijke voorraad van verschillende dikke sjaals, gezellige mutsen en handschoenen uit de winter van ophoping. En hoewel het gemakkelijk is om gewoon alle stukken binnen handbereik (umm, guilty) te gooien, heeft de willekeurige duivel-kan-zorg-mix-en-match-look gewoon niet hetzelfde chique effect als een die meer gestroomlijnd of samenhangend is.

GERELATEERD: Sterren die weten hoe ze er koel uit moeten zien terwijl ze warm blijven 

Dus met dat gezegd, hebben we zeven faalveilige trio’s samengesteld die bij elke persoonlijkheid passen (en waarschijnlijk zullen werken voor de winterjas die je al hebt). Voor iets dat naar felle verfijning neigt, breng een kameelsjaal samen met handschoenen met luipaardprint en een oversized pom-pom muts. Heb je een speelse persoonlijkheid? Ga voor een pop neon en een stoere sjaal met stippenprint. Je winterstijl staat op het punt de trifecta te raken.

Koop het trio (bovenstaande): Club Monaco-beanie, $ 49; clubmonaco.com. H & M-sjaal, $ 50; hm.com. Rag & Bone-handschoenen, $ 175; rag-bone.com.

Winter Accessories Trio
Hoffelijkheid

Koop het trio (bovenstaande): Zara beanie $ 16; zara.com. Marc by Marc Jacobs sjaal, $ 178; marcjacobs.com. Coachhandschoenen, $ 59; coach.com.

Winter Accessories Trio
Hoffelijkheid

Koop het trio (bovenstaande): J. Crew beanie, $ 40; jcrew.com. Tinley Road-snood, $ 65; piperlime.com. Banana Republic-handschoenen, $ 70; bananarepublic.com.

GERELATEERD: Superstijlvolle snowboots die de winter naar de stoep leiden

Winter Accessories Trio
Hoffelijkheid

Koop het trio (bovenstaande): Grei beanie, $ 66; stevenalan.com. Faribault Woolen Mill Co.-sjaal, $ 84; stevenalan.com. Handschoenen van Ann Taylor, $ 78; anntaylor.com.

Winter Accessories Trio
Hoffelijkheid

Koop het trio (bovenstaande): Polo Ralph Lauren beanie, $ 28; ralphlauren.com. Fluit sjaal, $ 45; whistles.com. Sandro, $ 73; sandro-paris.com.

GERELATEERD: Naked Legs No More! Chic Celebrity Looks That Have Us Yes to Leggings

Winter Accessories Trio
Hoffelijkheid

Koop het trio (bovenstaande): American Apparel-beanie, $ 20; americanapparel.com. French Connection sjaal, $ 30; frenchconnection.com. Acne-handschoenen, $ 78; acnestudios.com.

Winter Accessories Trio
Hoffelijkheid

Koop het trio (bovenstaande): J. Crew trapper hoed, $ 198; jcrew.com. De Noordelijke cirkel, $ 162; stevenalan.com. Mango, $ 40; mango.com.

GERELATEERD: Winkel 50+ gezellige en chique winteraccessoires

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 5 = 2